Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 22d. 18:18

Milda Matulaitytė-Feldhausen: Aš visada svajojau, kad mane išprievartautų

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninio albumo nuotr. / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Jo, jo, rimtai. O ką, jūsų žmona, dukra – ne? Nesvajoja? Tikrai ne? Keista labai. Na gerai, gerai, pajuokavau aš čia truputėlį. Nejuokinga? Man tai nerealiai juokinga! Kaip dabar madinga sakyti – aš tiesiog raitausi ant grindų iš juoko, taip man juokinga!

Ir jūs jau nesupykite ant manęs, bet aš tikrai nesuprantu, kaip jums gali būti nejuokinga. Gal su jumis kas nors ne taip, gal jūs tiesiog nesuprantate juokų? Juk kiekvienas žino, kad jei moteris sako „ne“, tai reiškia „taip“, „taip“ ir dar kartą „TAIP“!

Moters jau tokia prigimtis, ji tikrai nori, bet tik „dėl akių“ mėgsta pasilaužyti. Pavaidinti nekaltą ir taip, atseit, pasikelti savo kainą, juk be to jokia moteris nesugeba pasijausti reikšminga ir visaverte. Jokia, girdite!

Beje ir filmuose rodo, kaip moterys svajoja, fantazuoja, kaip iš už kažkurio kampo išlįs Jamesas Bondas, Bradas Pittas ar bent jau koks George'as Clooney'is ir ją prievarta paims. Ji šiek tiek paspurdės, pasimuistys, gal net pašūkalios ir tada... Ir tada ištirps prievartautojo glėby. Oi, dievai, nuo tokios romantikos mintyse sąla kiekviena. Taip, taip, ir jūsų žmona, ji – irgi. O gal dukra.

Jūs manimi netikite?

Jūs manimi netikite? Ir teisingai darote, ačiū jums už tai. O jeigu tokios sapalionės apie tai, kaip kiekviena svajoja būti išprievartauta, jums ne tik kad neatrodo juokingos, o atvirkščiai – kelia šiurpą, būsiu jums dvigubai dėkinga. Ko gero, taip mąstančių pas mus yra vis dar mažuma.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Komentarai: 14

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:51
02:01
00:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"