Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 8d. 20:02

Milda Matulaitytė-Feldhausen: Kur yra kanapių rojus?

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninio albumo nuotr. / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Kad Šveicarija yra rojus – visi žino. Kad toje šalyje dedasi visokių keistų dalykų – irgi visi žino. Kažkas puse ausies yra girdėjęs apie visur ten rūkomas kanapes, kažkas – apie galimybę legaliai nusižudyti, kažkas apie milžiniškus atlyginimus, kuriuos ten gauna kasininkės ir valytojos. Beje, ar esate girdėję, kad šveicarai yra tituluojami „katėdžiais“?

Ir išties, kates valgyti Šveicarijoje yra leidžiama. Nepaisant to, kačių mėsos ant kiekvieno kampo jūs nerasite. Geriau čia ieškokite arklienos – bet kuri parduotuvė, bet kuris mėsininkas jums mielai pasiūlys šio delikateso.

Tačiau iš kelių linksmų, keistų ar jums visiškai nesuprantamų faktų neskubėkite spręsti apie visą šalį. Ši šalis, kažkada buvusi viena skurdžiausių šalių Europoje, palaipsniui tapo viena turtingiausių valstybių pasaulyje. Šveicarija, dar vadinama ribojimų ir draudimų šalimi, susikūrė tokias gyvenimo sąlygas, kur vietos užtenka visiems.

Tačiau tai įmanoma tik dėl to, kad Šveicarijoje yra viskas griežtai apibrėžta, dėl visko susitarta. Kaip ir dėl kanapių rūkymo.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"