Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 20d. 20:17

Milda Matulaitytė-Feldhausen: Nekenčiate savo vaikų? Na ir puiku!

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninio albumo nuotr. / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Su vaikais šiuo metu yra panašiai, kaip ir su Valentino diena – feisbukai pilni laimingas šeimas liudijančių vaizdų. Su vaikučiais virtuvėje, su vaikučiais žaidžiame, su vaikučiais skaitome, su vaikučiais atliekame užduotėles, su vaikučiais...

Ir kiekvienas stengiasi būti už kitą laimingesnis, išradingesnis, su kuo platesne šypsena užimti savo atžalėles. O jei vaikutis plius katinukas – tai jau beveik kaip koks aukso puodas!

Tiesa, rožinę realybę atmiešia viena kita juokingesnė nuotrauka, kur motina bando dirbti namuose su už nugaromis paguldytais, surištomis kojomis ir rankomis trimis ramiais vaikučiais. Bet net ir šitas vaizdelis yra tiek idiliškai mielas, jog visi suprantame, kad čia tik „tokia juokinga“ meilės išraiška jiems.   

O jūs – tarsi tas internetinis iš visos šitos džiaugsmo eisenos ištiktas Grumpy katinas, jums nuo minties apie dar vieną dieną su vaiku namuose darosi negera, o vakarais, likęs pats vienas su savimi, pliekiate save už tai, kad esate pats blogiausias tėvas ar pati blogiausia motina pasaulyje. Ar apskritai galvojate, kad jūs gal kažkoks „nenormalus“ – juk joks savo vaikus mylintis žmogus taip nesijaustų.

Atsipalaiduokite, jūs ne vienas. Jei apie tai nėra garsiai kalbama, tai dar nereiškia, kad taip nėra.  

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"