Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Technologijų integracija į verslą: Kinijos dirbtinio intelekto ekonomika

„The Diplomat“ autorė Mercy Kuo nuolat kalbina įvairių sričių ekspertus, politikos žinovus ir strateginius mąstytojus visame pasaulyje, siekdama išgirsti jų mintis apie JAV politiką Azijos atžvilgiu.
Verslininkas
Verslininkas / 123RF.com nuotr.

Šįkart Mercy kalbėjosi su su Winstonu Ma, „CFA & Esq.“ investuotoju ir Niujorko universiteto teisės mokyklos bendradarbiaujančiu profesoriumi, knygų „Kinijos duomenų ekonomika“ (Hayakawa, 2019), japonų kalba knyga pavadinta „Kinijos dirbtinio intelekto didysis sprogimas“ ir „Kinijos mobilioji ekonomika“ (Wiley, 2016) autoriumi. Šis interviu yra 215-asis „Trans-Pacific View Insight“ serijoje.

– Paaiškinkite pagrindinius Kinijos duomenų ir dirbtinio intelekto ekonomikos komponentus.

– Raktinis žodis yra iABCD (angl. Asset Based Community Development) ištekliais pagrįsta bendruomenės plėtra. Visos Kinijos įmonės skuba sužinoti, kaip naujas skaitmenines technologijas – įskaitant daiktų internetą, dirbtinį intelektą, „blockchain“, debesų kompiuteriją ir duomenų analizę (iABCD) – galima būtų integruoti į jų verslą, kad taptų lengviau gauti naudos iš netradicinių komponentų.

Derindamos institucines žmonių žinias su mašininiu mokymusi, įmonės taps „protingesnės“, o padidėjęs jų efektyvumas, spartesnis sprendimų priėmimas ir sutaupytos lėšos leis pagerinti klientų aptarnavimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius