Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 21d. 10:39

„The Atlantic“: jei sugrįžtume į praeitį ir galėtume ją pakeisti – kas tai būtų?

Nuotekos
123RF.com nuotr. / Nuotekos

Kartais žmonės sako, kad norėtų sugrįžti į praeitį ir pakeisti ką nors, kas dabartį paverstų malonesne gyventi vieta. Įjungti trumpam laiko mašiną ir sugrįžus mažajam Adolfui Hitleriui padovanoti dviratį, kuriuo jis po penkiolikos metų laimėtų „Tour de France“. Ar perduoti Kurtui Cobainui psichologinės pagalbos telefoną, kad būtų galima mėgautis „grunge“ muzika dar daug daug metų. Tėra vienas bandymas. Ką darytumėt jūs?

Marina Warner, istorikė mitologė

Norėčiau, kad karalius Ferdinandas ir karalienė Izabelė būtų atšaukę Alhambros ediktą, kuriame liepta iš visos Ispanijos išvaryti žydus. Jei nebūtų 1492 m. monarchų įsako, nebūtų įteisintas etninis valymas, religinis nacionalizmas, fanatizmas ir netolerancija. Visiškai kita vaga pasisukusi istorija liudytų apie taikų žydų, musulmonų ir krikščionių sambūvį.

Anna Della Subin, rašytoja

Pasakojama, kad 1937 m. Kuveite gyvenęs britų kolonistas susapnavo išrautą medį ypatingai šakota laja. Sapnų aiškintojas jam pasakęs, kad toje vietoje, kur augo medis, yra naftos. Taip buvo atrastas vienas didžiausių pasaulyje naftos telkinių. Norėčiau, kad tą kolonistą būtų kamavusi nemiga!

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Temos: 2 Mokslas Istorija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"