Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 18d. 15:59

Vienas spermos donoras, 36 vaikai ir begalybė teismo bylų: kas nutiko?

Asociatyvi nuotrauka
Dainis Graveris nuotr./ Unsplash nuotr. / Asociatyvi nuotrauka

Motinoms jis buvo tik donoras Nr. 9623. Jos nežinojo kuo jis vardu, tačiau iš įspūdingos spermos donoro anketos žinojo, kad jo intelekto koeficientas yra 160, jis moka keturias kalbas, studijuoja neuromokslų inžinerijos daktarantūroje ir atrodo kaip Tomas Cruise'as.

Tačiau donoras Nr. 9623 nebuvo toks, koks sakėsi esąs. Jis nestudijavo aukštojoje mokykloje. Jis net nebuvo baigęs koledžo. Melas pradėjo aiškėti 2014 metais, kai spermos bankas netyčia savo žinutėje, skirtoje grupei motinų atskleidė jo vardą – Chrisas Aggelesas – ir jo elektroninio pašto adresą. Tuo metu spermatozoidai, kurių jis buvo atidavęs spermos bankui per 14 metų, jau buvo išsiųsti į kelias JAV valstijas ir tris užsienio šalis, ir, panaudojus jo spermą, buvo pradėti mažiausiai 36 vaikai.

Apimtos smalsumo, motinos paieškojo vyriškio „Google“ ir rado jo internete paliktą komentarą apie tai, kad jis „girdi balsus“. Vėliau jos išsiaiškino, kad šis donoras yra gulėjęs ligoninėje dėl jam diagnozuoto psichikos sutrikimo, turi neįgalumą, vienu metu norėjo nusižudyti ir buvo pripažintas kaltu dėl įsilaužimų – visa tai nutiko prieš tai, kai jis paaukojo savo spermos.

Nauji metiniai prenumeratoriai gauna kalėdinę eglutę dovanų!

Temos: 5 Vaikai Šeima Medicina Sperma
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"