Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 11d. 13:00

Didžiausi ir ryškiausi 2019 metų įsigijimo sandoriai

Rankos paspaudimas
Shutterstock nuotr. / Rankos paspaudimas

Tarp didžiausių pardavimo-įsigijimo sandorių 2019 metais – „Vinted“ pritrauktos investicijos, lietuviškų skelbimo portalų ir energetikos įmonės „Danpower Baltic“ pardavimas.

2019 metai pardavimo ir įsigijimo rinkoje buvo aktyvūs – nemažai sandorių įvyko prekybos, finansų ir energetikos sektoriuose. Advokatų kontoros „Cobalt“ Įmonių įsigijimų ir susijungimų praktikos grupės vadovas Juozas Rimas 15min tvirtino, kad pagal Finansų analitikų asociacijos skelbtus 2019 metų pirmojo pusmečio duomenis Lietuvoje fiksuotas beveik 50 proc. augimas.

„Cobalt“ nuotr./Juozas Rimas
„Cobalt“ nuotr./Juozas Rimas

„Iš viešų pranešimų ir savo bei kolegų kitose kontorose užimtumo galime padaryti išvadą, kad augimas nesustojo – sandoriai vyko ir šventiniu laikotarpiu, įskaitant paskutinę metų dieną“, – teigė advokatas.

2020 metais – milijardas eurų investicijoms

Aktyviai pernai lietuvių rizikos ir privataus kapitalo fondai, tiek dalyvavę dešimtyse sandorių, tiek kaupę kapitalą ateities investicijoms. Advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ įmonių susijungimo ir įsigijimo, privataus kapitalo ir verslo steigimo praktikos vadovas Robertas Čiočys kalbėdamas su 15min kaip svarbią naujieną išskyrė dviejų naujų fondų suformavimą Lietuvoje – „BaltCap Private Equity Fund III“ ir „INVL Baltic Sea Growth Fund“.

„Ellex Valiunas“ nuotr./Robertas Čiočys, „Ellex Valiunas“ įmonių susijungimo ir įsigijimo, privataus kapitalo ir verslo steigimo praktikos vadovas
„Ellex Valiunas“ nuotr./Robertas Čiočys, „Ellex Valiunas“ įmonių susijungimo ir įsigijimo, privataus kapitalo ir verslo steigimo praktikos vadovas

„Ši žinia reiškia, kad rinkoje yra daug nepanaudotų investicijų ir tai skatins rinką eiti į priekį. Yra prielaidų manyti, kad jeigu pasaulinėje rinkoje nebus krizės apraiškų, šie metai galėtų būti aktyvesni“, – sakė R.Čiočys.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"