Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 16d. 13:59

Dirbantiems iš namų katino dienos baigiasi – gresia naujas mokestis?

Nuotolinis darbas
123RF.com nuotr. / Nuotolinis darbas

Dirbti iš namų, kartkartėmis pasipuošiant tvarkingais marškiniais „Zoom“ pokalbiams (kai galite ir toliau mūvėti patogias pižamines kelnes), gali būti saugu ir jauku, tačiau tai taip pat yra privilegija, prieinama ne kiekvienam. Ši privilegija turi ir toli siekiančių ekonominių padarinių.

Šiemet milijonams darbuotojų įvairiose šalyse iš biurų persikėlus dirbti į namus, mažmeninės prekybos, maisto ir kitos įmonės, kurių apyvartą užtikrindavo anksčiau šurmuliavę biurų rajonai, patiria didelių nuostolių ir bankrutuoja, o daugelis jų darbuotojų liko be darbo.

Dabar „Deutsche Bank Research“ pasiūlė būdą, kaip sušvelninti šios nelygybės poveikį: naujame savo pranešime bankas teigia, kad tiems, kurie po pandemijos pasirenka nuotolinio darbo gyvenimo būdą, turėtų būti taikomas „darbo namuose“ (angl. WFH, work from home) mokestis.

Jei įmonė uždaro savo biurus ar pakeičia jų paskirtį ir jos darbuotojams nelieka nieko kita, kaip dirbti namuose, apmokestinkite tokį darbdavį, sako pasiūlymo autoriai. Šie pinigai būtų naudojami subsidijoms, skirtoms mažiausiai uždirbantiems šalies darbuotojams, kuriems dažnai tenka dirbti tam skirtoje darbo vietoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"