Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 10:09

„Facebook“ įvedė žymes, kurios padės sekti informaciją aktualiomis temomis

„Facebook“ įvedė žymes, kurios padės sekti informaciją aktualiomis temomis
„Facebook“ iliustr. / „Facebook“ įvedė žymes, kurios padės sekti informaciją aktualiomis temomis

Socialinis tinklas „Facebook“ seka kolegų ir konkurentų pėdomis bei įveda palaikymą žymėms (angl. hashtag). Nuo šiol prie įrašo pridėjus ženklą „#“ su žodžiu (pvz., #Lietuva), jis bus paverčiamas žyme ir tai padės kitiems naršytojams sekti informaciją aktualiomis ar juos dominančiomis temomis, skelbia BBC.

Spustelėjus ant žymės arba atliekant paiešką bus rodomi įrašai, kuriuose ji buvo panaudota. Tai leis greičiau ir patogiau sužinoti, ką ta pačia tema kalba įvairūs žmonės. Nevieši komentarai nebus rodomi. 

Žymių naudojimą išpopuliarino socialinis tinklas „Twitter“, jas taip pat naudoja kitos populiarios svetainės, tokios kaip „Pinterest“, „Tumblr“, „Google+“, „LinkedIn“ ar „Instagram“. 

„Facebook“ atstovai teigia, kad įvesti žymių palaikymą nuspręsta siekiant padėti žmonėms susidaryti bendrą vaizdą apie įvykius. Rinkos apžvalgininkai mano, kad tai taip pat padės pritraukti daugiau reklamos, bet socialinis tinklas tikina mokamų žymių kol kas nesiūlysiantis. 

„Žymės yra tik pirmas žingsnis siekiant padėti žmonėms lengviau atrasti, ką kiti žmonės sako konkrečia tema ir dalyvauti viešose diskusijose, – teigia „Facebook“ atstovai. – Artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais pristatysime daugiau galimybių, įskaitant populiariausias žymes ir gilesnę jų analizę.“

Temos: 2 Facebook Internetas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT