Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 1d. 15:21

Internete startavo nauja elektroninė lietuviškos muzikos parduotuvė

Vaikinas prie kompiuterio
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Naujoji internetinė muzikos parduotuvė autoriui, atlikėjui ar prodiuseriui suteikia galimybę eksperimentuoti su kaina.

Šiomis dienomis pradėjo veikti lietuviška elektroninė parduotuvė supersound.lt, kurioje galima legaliai įsigyti šalies muzikantų ir atlikėjų kūrinius ir albumus. Idėjos autoriai tikisi, kad jų sumanymas – dar vienas žingsnis, padėsiantis muzikantams užkirsti kovą jų kūrinių vagystėms.

Kūrėjų gerbėjams naujoji elektroninė muzikos parduotuvė taps vieta, kurioje už nedidelę kainą bus galima įsigyti jau niekur neparduodamų arba labai mėgiamų kūrinių.

„Rengdami šį projektą atlikome apklausą, ar tautiečiai piratautų, jei kūrinys kainuotų, pvz. 49 ct.? Absoliutus respondentų daugumos atsakymas – „ne, negaiščiau dėl tokios sumos laiko ir nusipirkčiau legaliai“. Jei kūrinys kainuotų 3,5 Lt. – absoliuti dauguma atsakė, jog „susirasčiau, kur parsisiųsti nemokamai“. Vadinasi, problema yra ne tautiečių mentalitete, bet kainoje, kurią jie sutinka mokėti už kūrinį“, – teigia supersound.lt komanda.

Šioje platformoje autoriui, atlikėjui ar prodiuseriui suteikiama unikali galimybė pačiam eksperimentuoti su kaina, kurią jo fanas yra pasiruošęs mokėti už  kūrinį. Sistema padaryta itin lanksti, operatyvi, o jei kūrėjai  turi pasiūlymų dėl platformos funkcionalumo – elektroninės parduotuvės komanda atvira visoms jų idėjoms. Atsiskaityti už pirkinius bus galima ne tik Lietuvoje, bet ir gyvenant Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje.

„Tikime, kad ateis laikas, kai kūrinių piratavimas Lietuvoje taps nereikšmingu. Ir jei norime, kad tai taptų realybe – turime veikti išvien visi kartu“, – įsitikinę pirmosios Lietuvoje elektroninės muzikos parduotuvės kūrėjai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT