Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vatikanas ištrynė visas Benedikto XVI žinutes „Twitter“ tinkle

Taip @Pontifex atrodo dabar
Taip @Pontifex atrodo dabar
Šaltinis: 15min
0
A A

Vatikanas iškart po popiežiaus Benedikto XVI oficialaus pasitraukimo ketvirtadienį ištrynė visas žinutes iš oficialaus popiežiaus profilio @Pontifex socialiniame tinkle „Twitter“.

Visgi Benedikto XVI žinutės neišnyko iš interneto – jos yra archyvuojamos Vatikano interneto puslapyje. „Twitter“ profilyje dabar vietoj Benedikto XVI nuotraukos ir jo vardo yra Vatikano emblema ir užrašas „Sede Vacante“, kuris reiškia, kad popiežiaus postas yra tuščias.

Benediktas paskutinę žinutę „Twitter“ parašė jau besirengdamas palikti Vatikaną ir išvykti į Kastel Gandolfą, kuriame jis ketina pradėti kitą savo gyvenimo etapą  ir visiems laikams pasislėpti nuo pasaulio maldai ir apmąstymams. Paskutinėje savo žinutėje buvęs popiežius dėkojo už meilę ir paramą bei linkėjo patirti džiaugsmą, kuris aplanko, kai Kristus būna gyvenime centre.

Anot Vatikano atstovo spaudai Federico Lombardi, „Twitter“ profilis išliks tuščias tol, kol bus išrinktas naujas popiežius, o tuomet naujasis Katalikų bažnyčios lyderis nuspręs, ar jis naudosis socialiniu tinklu.

Benediktas XVI „Twitter“ pradėjo naudotis 2011 metais, tačiau tą daryti pradėjo per Vatikano profilį. 2012 metų pabaigoje popiežiui buvo sukurta asmeninė paskyra. Apie tai paskelbiant buvo teigiama, kad taip norima popiežių priartinti prie jaunimo. Visgi popiežius ne pats rašydavo žinutes – jo žodžius internete užrašydavo Vatikano sekretorius.

Benediktas XVI „Twitter“ turėjo 1,6 mln. sekėjų.

Taip @Pontifex atrodė anksčiau
Taip @Pontifex atrodė anksčiau

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT