Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Amerikos inžinierių sąjunga apdovanojo VGTU mokslininkus

VGTU mokslininkas Gintaris Kaklauskas (viduryje) su apdovanojimų organizatoriais iš Amerikos civilinės inžinerijos sąjungos.
VGTU nuotr. / VGTU mokslininkas Gintaris Kaklauskas (viduryje) su apdovanojimų organizatoriais iš Amerikos civilinės inžinerijos sąjungos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dviems Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkams Amerikos civilinės inžinerijos sąjunga (ASCE) įteikė 2013 metų „Moisseiff Award“ apdovanojimą už geriausią ASCE žurnaluose paskelbtą mokslo straipsnį.

Apdovanojimas įteiktas VGTU Tiltų ir specialiųjų statinių katedros vedėjui, profesoriui Gintariui Kaklauskui bei Civilinės inžinerijos mokslo centro vyresniajam mokslo darbuotojui dr. Viktorui Gribniak.

Įkurta 1852 m., ASCE yra seniausia ir įtakingiausia statybos inžinerijos mokslo organizacija pasaulyje, leidžianti 33 mokslo žurnalus.

Žymaus Amerikos mokslininko ir inžinieriaus Leono S.Moisseiff vardo premija nuo 1948 m. kasmet skiriama mokslo publikacijoms už reikšmingus nuopelnus statybos konstrukcijų ir taikomosios mechanikos srityse, taip pat už įvairių medžiagų tiltų ir rėmų projektavimo metodų tobulinimą.

Lietuvos mokslininkai apdovanojimą pelnė už ASCE žurnale 2011 metais paskelbtą straipsnį „Susitraukimo eliminavimas iš armuoto betono elementų momentų ir kreivių bei tempiamojo sustandėjimo diagramų“.

VGTU akademinis personalas 2012 metais gavo 10 apdovanojimų: du darbuotojai apdovanoti už menininko statusą, septyni mokslininkai buvo Lietuvos mokslų akademijos tikraisiais nariais, o vienas jaunasis mokslininkas pripažintas mokslinių darbų konkurso laureatu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT