Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 20d. 11:13

JAV karinis jūrų laivynas patvirtino: NSO egzistuoja ir jūs neturėjote jų pamatyti

„The Black Vault“ gavo slaptus JAV karinio laivyno dokumentus ir juose teigiama, kad kariškių orlaiviai iš tikrųjų užfiksavo „neatpažintą anomalų aerofenomeną“.

„Karinis jūrų laivynas šiuose vaizdo įrašuose esančius objektus apibūdina kaip neatpažintą anomalų aerofenomeną“, – „The Black Vault“ patvirtino oficialus Karinių jūrų pajėgų operacijų viršininko pavaduotojo atstovas spaudai Josephas Gradisheris.

Pirmą kartą šie jokios klasifikacijos neatitinkantys vaizdo įrašai dienos šviesą išvydo 2017-ųjų gruodžio mėn., nors pirmasis vaizdo įrašas padarytas dar 2004-aisiais.

Juose pilotai, skrendantys karinio jūrų laivyno orlaiviu „F/A-18“, užfiksavo „anomalią transporto priemonę“, kuri, kaip spėjama, gali nardyti ore žaibišku greičiu ir kristi šimtus metrų žemyn.

Neatpažintas skraidantis objektas vaizdo įraše atrodo kaip baltas arba juodas taškas – tačiau iš tikrųjų yra 12 metrų ilgio.

VIDEO: Go Fast: Official USG Footage of UAP for Public Release

Nors buvo manoma, kad šiuos vaizdo įrašus išplatino JAV institucijos, bet iš tikrųjų šie vaizdo įrašai niekada neturėjo būti prieinami viešai.

Šių metų pradžioje Pentagono atstovė spaudai Susan Gough teigė, kad „JAV Gynybos departamentas niekad nebuvo oficialiai išplatinęs vaizdo įrašų plačiajai visuomenei ir jie turi būti įslaptinti“.

Žinoma, dabartinis JAV karinio jūrų laivyno patvirtinimas, kad tai yra „neatpažintas anomalus aerofenomenas“, dar nereiškia pripažinimo, jog tai yra maži žali žmogeliukai.

Tačiau Rogeris Glasselis, tyrėjas ir NSO ekspertas, įsitikinęs, kad tokio termino vartojimas žymi naują karinio jūrų laivyno požiūrį.

„Tai, kad pradedamas vartoti toks terminas, rodo, jog pilotai skatinami pranešti apie viską, ką tik jie sugeba užfiksuoti. Net ir tai, kas yra nežinoma ir nesuprantama bei anksčiau buvo laikoma stigma“, – teigia R.Glasselis. Dabar belieka išsiaiškinti, kas gi iš tikrųjų yra šie skraidantys objektai.

VIDEO: Gimbal: The First Official UAP Footage from the USG for Public Release
Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:00
01:12
06:46

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT