Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 27d. 13:33

„App Camp 2013“ programėlių dirbtuvės jau šiandien

Programėlių dirbtuvės „AppCamp“
„AppCamp“ nuotr. / Programėlių dirbtuvės „AppCamp“

Į didžiausias Baltijos šalių mobiliųjų programėlių dirbtuves „App Camp“ užsiregistravo daugiau nei 400 dalyvių, kurie sudaro daugiau nei 60 komandų. Į Lietuvą jau ruošiasi tarptautiniai pranešėjai ir mentoriai. Visi jie ruošiasi ilgam savaitgalio triūsui, tikėdamiesi pademonstruoti, ką gali Rytų Europos išmaniųjų technologijų fanatikai.

Dalyviai „App Camp 2013“ metu galės išbandyti įdomių modernių technologijų ir gauti įvairių naudingų dalykų. Pavyzdžiui, „Barclays“ bankas atsiveža parodyti didžiulį susidomėjimą visame pasaulyje keliančius virtualiosios realybės akinius „Oculus Rift“. Su jais kompiuterinių žaidimų mėgėjai galės išbandyti, koks jausmas yra būti žaidimo viduje. O „Manodrabužiai.lt“ atsiveš mobilią spintą, kurioje visi norintys galės keistis smagiais marškinėliais.

Kiekviena renginio diena dalyviams bus naudinga, todėl neverta praleisti nė vienos. Penktadienį kalbas sakys trys tarptautinio lygio pranešėjai. 18:45 Teemu Tapanila iš AppCampus.fi papasakos kaip gauti finansavimą savo programėlei. 19:20 savo mobiliąja patirtimi pasidalins Paul Wilshaw iš „Barclays“. O 20:00 savo sėkmės receptą išduos neįtikėtinos sėmės susilaukusio socialinio  žaidimo „Candy Crush Saga“ kūrėjas Tommy Palm. Sekmadienį apie 7 ramsčius padėsiančius pritraukti 10 milijonų vartotojų papasakos „innoWate“ generalinis direktorius Anatoly Ropotov.

Šeštadienis bus šiek tiek ramesnis, nes jo metu kūrėjai turės atlikti didžiausią savo darbo dalį. Tačiau ramią dienotvarkę „sutrukdys“ patyrusių mentorių armija, pasiruošusi padėti visais klausimais, pradedant rinkodara ir baigiant dizainu, programavimu bei verslo plėtra. Na o sekmadienį komandos jau turės pristatyti savo kūrinius ir įtikinti komisiją, kad jų programėlė – pati geriausia. Po viso šito Anatoly Ropotov papasakos, kaip greičiausiai savo produktui pritraukti 10 milijonų vartotojų.

Tokios galimybės Lietuvoje būna tikrai ne kiekvieną dieną. Todėl nuoroda http://event.appcamp.lt/en/#registration vis dar laukia visų norinčių įžengti į mobiliųjų programėlių pasaulį rugsėjo 27 d. 17:00 Vilniaus Universiteto MKIC,  Saulėtekio al. 5, Vilnius.

Pagrindinis rėmėjas – „Nokia“. Technologijomis rūpinasi „Microsoft“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT