Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 26d. 21:19

Lietuviai jau gali perkelti nuolaidų korteles į išmaniuosius telefonus

"iPhone" telefonas
„Scanpix“ nuotr. / "iPhone" telefonas

Telefonų programėlės šiais laikais pritaikomos viskam, pradedant sveikatos apsauga, baigiant akcijų biržomis. Jų tendencija padaryti kasdienius mūsų darbus bent šiek tiek lengvesnius pasiekė ir mūsų turimas nuolaidų korteles.

„Penkios lojalumo kortelės ir daugiau – taip atrodo daugumos lietuvių piniginės. Poreikis gauti nuolaidų įvairioms prekėms ir paslaugoms priverčia apsikrauti begale nuolaidų kortelių, tačiau, išmaniųjų telefonų turėtojų teigimu, galimybė sužinoti apie visas nuolaidas savo išmaniajame telefone labai palengvintų naudojimąsi lojalumo programomis“, – pastebi „Omnitel Trends“.

UAB „Claudis“ Lietuvoje pradeda diegti naują išmaniųjų telefonų programėlę „Cloudi“, kuri palengvins naudojimąsi nuolaidų kortelėmis. Programėlėje naudjant vaizdo kamerą išsaugomi ant nuolaidų kortelių esantys brūkšniniai kodai, kuriuos klientas naudoja kaip įprastas korteles.

Įmonės planuose numatoma toliau tobulinti programėlę, perkelti nuolaidų kuponus į išmaniuosius telefonus, programėle organizuoti apklausas ir gauti vartotojų atsiliepimus apie parduotuvių pasiūlymus.

Įmonė taip pat siūlys visiškai naujas lojalumo programas, kurioms nereikės plastikinių nuolaidų kortelių.

Tokio tipo programėlės jau yra naudojamos ir tampa vis populiaresnės labiau technologiškai išsivysčiusiose šalyse, tokiose kaip JAV ar Japonija.

Daugiau informacijos apie programėlę rasite Cloudi.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT