Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mobilioji aplikacija: su „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėle dalyvauti populiariame TV žaidime galima ir iš namų

Mobilioji aplikacija „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“
„AppCamp“ nuotr. / Mobilioji aplikacija „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“
Šaltinis: Appcamp.lt
0
A A

„App Camp“, bendradarbiaudami su LRT ir „Omnitel“, sukūrė išskirtinį produktą Lietuvos vartotojams – programėlę „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Ši aplikacija suteikia išskirtinę galimybę vartotojams namuose realiuoju laiku dalyvauti to paties pavadinimo žaidime.

Dešimtmečius televizija buvo visiškai pasyvi pramogų ir informacijos perdavimo priemonė – tiesiog atsisėdi ir žiūri. Palyginus, ne taip ir seniai atsirado laidos, kurios leido žiūrovams balsuoti (už tam tikrą dalyvį realybės šou ar nuomonę diskusijų laidoje) SMS ir skambučiais.

O tik prieš porą metų dauguma JAV laidų ir serialų pradėjo aktyviai naudotis „Twitter“ socialiniu tinklu, siekiant įtraukti žiūrovus į diskusiją apie tai, ką mato ekrane.

Mes nusprendėme į interaktyvumą televizijoje pažiūrėti kitaip: kaip leisti žiūrovams ne tik už kažką balsuoti ar diskutuoti apie siužeto vingius, o suteikti tikrą dalyvavimo laidoje pojūtį, užtikrinti tęstinumą tarp laidų ir apdovanoti.

Kaip?

Tam pasiekti pirmiausia reikėjo surasti koncepciją, kuri žiūrovui meta asmeninį iššūkį. Pasirinkimas akivaizdus – intelektualinės klausimų-atsakymų laidos.

Pokalbių ir realybės šou žiūrimi dėl tų, kas juose dalyvauja, o intelektualinės laidos žiūrimos todėl, kad norisi jose dalyvauti pačiam ar bent jau asmeniškai pasilyginti su dalyviais. Čia ir atsakymas į klausimą „kaip?“ – iš tiesų leisti žiūrovams atsakinėti į televizoriuje užduodamus klausimus.

Viena yra tiesiog būti pirmam pasakiusiam teisingą atsakymą iš tų, kurie sėdi viename kambaryje, o visai kas kita – atsakyti daugiausia klausimų iš kelių tūkstančių dalyvių visoje Lietuvoje. Būtent tai ir leidžia daryti programėlė „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – transliacijos metu telefone klausimai atsiranda tuo pačiu metu, kaip ir televizoriaus ekrane, o vartotojams reikia pasirinkti vieną iš atsakymo variantų greičiau nei tai padaro laidos dalyviai.

Kiekvienas programėlės vartotojas užsiregistravęs gali pasidalinti pasiekimais „Facebook“ socialiniame tinkle, sužinoti savo reitingą tarp visų kitų dalyvių, stebėti savo pažangą laidoms progresuojant ir laimėti prizų.

Kas iš to?

Žiūrovai gali patys aktyviai dalyvauti laidoje. Per mėnesį programėlę jau parsisiuntė daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

Kiekvienos transliacijos metu aktyviai dalyvavo apie 1,5 tūkst. žmonių ir šis skaičius su kiekviena laida vis didėja. Apie laidą sužinojo dešimtys tūkstančių žmonių, kurie pamatė programėlę atitinkamuose aplikacijų parduotuvių topuose.

Lietuviai gali stebėti ir dalyvauti  viename pirmųjų tokių sprendimų pasaulyje.

Iš kur gauti?

Programėlę galima parsisiųsti iš „Play Store“, „App Store“, „Windows Marketplace“ ir „Ovi Store“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vaikas TV
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT