Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 11d. 16:28

Nuotykių žaidimo „Beyond: Two Souls“ apžvalga

Žaidimas „Beyond: Two Souls“
Beyondps3.com iliustr. / Žaidimas „Beyond: Two Souls“

„Beyond: Two Souls“ – interaktyvi drama ir nuotykių žaidimas, sukurtas išskirtinai „PlayStation 3“ konsolei. Dirbdama su šiuo projektu, kūrėjų komanda atkakliai siekė vieno tikslo – papasakoti istoriją, leisti žaidėjui tapti jos dalimi ir perteikti kuo stipresnį emocinį krūvį. Žinoma, žaismas dėl to nukentėjo, tačiau „Beyond“ tikrai neprimena televizoriaus distanciniu pulteliu valdomų žaidimų.

Pasaulio kritikai iki šiol nesutaria, kaip vertinti šį audiovizualinį kūrinį. Pagrindinius vaidmenis žaidime sukūrė žinomi aktoriai Willemas Dafoe ir Ellena Page, vaizdas pateikiamas ypač plačiame, kino teatro formate ir šiais aspektais žaidimas išties primena kiną.

Antra vertus, žaidime vis tik yra ryškūs žaismo elementai. Tad mes nesame tik pasyvūs stebėtojai.

„Beyond: Two Souls“ žaidėjai valdo du herojus: paranormalių galių turinčią merginą Jodie Holmes ir nepaaiškinamu ryšiu su ja susijusią būtybę iš anapus. Kai kurie kritikai teigia, kad tai nepaverčia „Beyond: Two Souls“ žaidimu, nes didžiąją dalį nuotykio galima įveikti nė nepalietus pultelio.

Jei žaidėjas delsia padėti herojui, šis priima sprendimus savarankiškai. Tokiu būdu išsaugoma šiokia tokia kinematografinė dinamika, bet nukenčia žaismas. Bet ar tikrai? „Beyond: Two Souls“ siužetas turi keliolika įmanomų pabaigų ir mūsų pasirinkimai veda link vienos jų. Todėl ir vertindami žaidėjo pasirinkimą nespausti jokių mygtukų bei nesikišti į eigą, galime traktuoti tai lygiai taip pat, kaip ir sprendimą kažką keisti.

Daugiau apie žaidimą sužinosite peržiūrėję vaizdo apžvalgą, kurią parengė „Žaismo DNR“.

VIDEO: Nuotykių žaidimo „Beyond: Two Souls“ apžvalga

Fenomanlus, inovatyvus ir ypač kontraversiškas žaidimas „Beyond: Two Souls“ Europos parduotuvių lentynas pasiekė penktadienį.

GameOn.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT