Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie skaitmeninę televiziją konsultuoja specialistai. Pirma dalis

Televizoriai
Photos.com nuotr. / Televizoriai
Šaltinis: 15min
0
A A

Net ir po analoginės antžeminės televizijos išjungimo, kyla daugybė klausimų, susijusių su teisingu įrangos pasirinkimu, jos sujungimu ir sureguliavimu. Kad gyventi būtų smagiau, televizorius rodytų geriau, o mėgstamos programos, laidos ir filmai mus džiugintų kasdien, pateikiame Telecentro specialisto Algio Šalkausko atsakymus į dažnai kylančius klausimus.

Ar reikia pasikeisti anteną, norint matyti skaitmeninę TV (STV)?

Skaitmeninių TV signalų priėmimui reikalinga decimetrinių bangų (UHF) antena.

Patikimam ryšiui užtikrinti rekomenduoma naudoti lauko antenas, o tais atvejais, kai televizijos siuntimo bokštas yra gana toli, patartina įsigyti ir antenos stiprintuvą.

Kokie yra pagrindiniai STV privalumai, lyginant su analogine antžemine televizija?

Skaitmeniniu būdu siunčiamas signalas yra atsparesnis įvairiems trukdžiams, o tai leidžia išvengti „sniego“ efekto, todėl žiūrovus pasiekia kokybiškesnis garsas, ryškesnis vaizdas.

STV žiūrovams taip pat siūloma papildomų paslaugų: elektroninis programų vadovas, kalbų pasirinkimas, teletekstas. Ateityje planuojama tokių paslaugų teikti dar daugiau.

Jei Jūsų problema – specifinė ir atsakymo į ją neradote, nedelskite – skambinkite nemokama telefono linija 8 800 00150 arba užsukite į interneto svetainę www.skaitmenine2012.lt.

Skaitmeninės televizijos plėtros skatinimo projektas finansuojamas Europos sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Logotipas
 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT