Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nežiūrėk pas kaimynus!

Televizija
Televizija
Šaltinis: 15min
0
A A

Analoginė antžeminė televizija bus išjungta 2012 m. spalio 29 d., 3 valandą nakties. Nuo tada visos antžeminės televizijos transliacijos bus perduodamos skaitmeniniais signalais. Ar pasirūpinote, kad nereikėtų žiūrėti pas kaimynus?*

NUSPRĘSKITE, kokią TV norite žiūrėti – mokamą ar nemokamą. Pasirinkus mokamą TV, viskuo pasirūpins TV tiekėjai, pasirinkus nemokamą TV, galėsite matyti iki 12 nemokamų kanalų.

PASITIKRINKITE, ar Jūsų televizoriuje integruotas DVB-T ir MPEG-4 imtuvas. Jei televizorius – senesnio modelio ir imtuvo jame nėra, reikalingas TV priedėlis.

PASIRŪPINKITE decimetrine antena ir ją tinkamai sureguliuokite. Antena gali būti skirta laukui arba kambariui. Jei nuo jos iki TV bokšto ar siųstuvo yra daugiau nei 10 kilometrų, reikėtų įsigyti anteną su stiprintuvu.

PAŽIŪRĖKITE, ar Jūsų naudojami kabeliai užtikrina kokybišką TV signalo perdavimą nuo TV antenos iki TV imtuvo.

NEDELSKITE, SPALIO 29 D. JAU VISAI ČIA PAT!

Nežinote, ar Jūsų antena tinkama ir ar televizorius rodys skaitmeninę televiziją? Nedelskite – skambinkite nemokama telefono linija 8 800 00150 arba užsukite į interneto svetainę www.skaitmenine2012.lt

*Rūpintis dėl analoginės antžeminės televizijos išjungimo reikia tik gyventojams, kurie televiziją iki šiol žiūrėjo nemokamai su lauko, kambario ar kolektyvinėmis antenomis. Mokamos televizijos paslaugomis besinaudojantiems gyventojams nereikia imtis jokių papildomų priemonių – viskuo pasirūpins paslaugos teikėjas.

Skaitmeninės televizijos plėtros skatinimo projektas finansuojamas Europos sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Logotipas
 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT