Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sakai, nematai skaitmeninės televizijos?

Televizija
Televizija
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 29 d. 3 val. nakties buvo išjungti analoginės antžeminės televizijos siųstuvai – juos pakeitė skaitmeninius signalus transliuojanti įranga. Didžioji dauguma Lietuvos gyventojų ir toliau gali džiaugtis pamėgtomis TV programomis, o ką daryti tiems, kurie to dar nepadarė ir gali likti su nieko nerodančiu televizoriumi? Atsakykite sau į kelis klausimus:

• Ar pritaikėte savo įrangą skaitmeninės TV žiūrėjimui? Norintiems žiūrėti nemokamas TV programas, prireiks decimetrinės antenos ir naujesnio modelio televizoriaus su integruotu MPEG-4 DVB-T imtuvu. Turintiems senesnio modelio televizorių, reikės įsigyti TV priedėlį. Tiems, kurie nori matyti daugiau ir įvairesnių programų, tereikia kreiptis į mokamų TV paslaugų teikėjus.

• Ar pasirūpinote antena? Skaitmeninio signalo stiprumas ir kokybė priklauso nuo atstumo iki siųstuvo bei kliūčių, pasitaikančių signalo sklidimo kelyje. Žmonėms, kurie gyvena ne toliau nei 10 km nuo siųstuvo, turėtų užtekti kambarinės antenos. Gyvenantiems kiek atokiau, gali reikėti lauko antenos arba antenos su stiprintuvu.

• Ar patikrinote kabelius ir jungtis? Svarbu įsitikinti, ar naudojami kabeliai nėra pažeisti, ar viskas tvarkingai ir taisyklingai sujungta. Kabelius rekomenduojame pakeisti, jei jie yra pažeisti arba senesni nei 15 metų. Tik tvarkingai sujungti, nepažeisti kabeliai galės užtikrinti kokybišką skaitmeninį vaizdą Jūsų TV ekranuose.

Jei vis dėlto nepavyksta matyti skaitmeninės televizijos, turite problemų ar klausimų, nedelskite – skambinkite nemokama telefono linija 8 800 00150 arba užsukite į interneto svetainę www.skaitmenine2012.lt.

Skaitmeninės televizijos plėtros skatinimo projektas finansuojamas Europos sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Logotipas
 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT