TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltieji rūmai priims sprendimą dėl erdvėlaivio „Death Star“ statybų

Erdvėlaivis „Death Star“
Kadras iš filmo „Žvaigždžių karai“ / Erdvėlaivis „Death Star“
Šaltinis: Technologijos.lt
0
A A

JAV prezidento Baracko Obamos administracija turės reaguoti į peticiją, kurioje išreikštas noras 2016 metais pradėti erdvėlaivio „Death Star“ (liet. mirties žvaigždė) statybos darbus, nes peticiją pasirašė labai daug piliečių.

Peticija dėl filmo „Žvaigždžių karai“ įkvėpto erdvėlaivio statybų pradžios Baltųjų rūmų tinklalapyje „We the People“ paskelbta lapkričio 14 dieną ir per mėnesį ją pasirašė daugiau nei 25 tūkst. piliečių. Tai reiškia, kad Baltieji rūmai turės pateikti vienokį ar kitokį atsakymą.

„Pasirašydami šią peticiją raginame JAV vyriausybę užtikrinti finansavimą ir išteklius, kad 2016 m. būtų pradėti erdvėlaivio „Death Star“ statybų darbai, – rašoma peticijos tekste, kurį sukūrė Johnas D. iš Longmonto (Koloradas, JAV). – Sutelkdama savo išteklius į tokį pranašumą kosmose suteiksiantį objektą ir jo ginkluotės sistemą, koks būtų „Death Star“, vyriausybė paskatintų kūrybingumą tokiose srityse kaip statybų pramonė, inžinerija, kosmoso įsisavinimas ir t.t., taip pat sustiprintų nacionalinį šalies saugumą.“

Tai – ne pirmas kartas, kai Baltieji rūmai speičiami į kampą ir privalo pateikti atsakymą į keistokas užklausas, susijusias su kosmosu. Pernai vienoje peticijoje, kurią taip pat pasirašė daugiau nei 25 tūkst. piliečių, buvo reikalaujama formaliai pripažinti, kad nežemiškas protas mėgina sudominti žmoniją, o kitoje – tučtuojau paviešinti visą vyriausybės turimą informaciją apie nežemišką gyvybę ir bendravimą su ja.

Nežemiškojo proto fanatikų nusivylimui, tada Baltieji rūmai pareiškė, kad su nežemiškos gyvybės formomis iš kitų pasaulių nekontaktuoja ir apskritai neturi jokių įrodymų, kad tokios egzistuoja.

Nėra ir jokių rimtų planų statyti erdvėlaivį „Death Star“.

Technologijos.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT