Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvūnai kosmodromuose: į kosmosą paskui varlę susiruošė ir šarvuotis bei šikšnosparnis

2009 m. kovo 15 d. misijos „STS-119“ starto procedūros atgalinio skaičiavimo metu ant degalų talpyklos pastebėtas ir nufotografuotas buldoginis šikšnosparnis.
NASA nuotr. / 2009 m. kovo 15 d. misijos „STS-119“ starto procedūros atgalinio skaičiavimo metu ant degalų talpyklos pastebėtas ir nufotografuotas buldoginis šikšnosparnis.
Šaltinis: Technologijos.lt
0
A A

Prieš keletą dienų kosminiais skrydžiais besidominti bendruomenė klegėjo, išvydusi kartu su raketa į kosmosą startavusią varlę. Užvakar, rugsėjo 18 d., Kanaveralo kyšulyje (Florida, JAV) startavusi „Atlas V“ raketa surežisavo naują kuriozinį vaizdelį su kosmodromo teritorijoje šmirinėjančiais gyvūnais. Šįkart interneto sensacijos herojumi tapo šarvuotis.

4.10 val. ryto vietos laiku startavusi raketa į orbitą iškėlė JAV Karinių oro pajėgų ryšio palydovą „AEHF-3“. Raketos startas taip ir būtų nugrimzdęs į užmarštį, jei ne starto procedūros tiesioginę transliaciją ankstyvą metą akylai stebėję raketų fanatikai. Vienas iš jų pastebėjo, kaip įsijungus raketos varikliams iš slėptuvės išbėgo panikos apimtas gyvūnas šarvuotis.

Išgąsdintą gyvūną pamatysite (verta įsijungti viso ekrano režimą) pirmomis vaizdo siužeto sekundėmis, kai įjungiami raketos varikliai, o iš variklių tūtų pasipila liepsnos ir dūmai (maždaug nuo 20 iki 27 sekundės, kairiau ir ties ekrano viduriu). Daugelis mano, kad ten iš tikrųjų nufilmuotas šarvuotis, nes šie gyvūnai ir gyvena Floridoje, ir moka greitai bėgioti.

VIDEO: Raketa į orbitą iškelia palydovą „AEHF-3“

Nelaimėlis papildė ne tokias ir retas likimo brolių gretas, iš kurių pasaulinę šlovę įgijo maždaug prieš savaitę Virdžinijoje kartu su kita raketa ir zondu „LADEE“ į kosmosą kilusi varlė.

Ta proga buvo prisimintas ir dar vienas kuriozinis epizodas. 2009 m. kovo 15 d. misijos „STS-119“ starto procedūros atgalinio skaičiavimo metu ant degalų talpyklos pastebėtas ir nufotografuotas buldoginis šikšnosparnis.

Technologijos.lt
Temos Gyvūnai, Raketa
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT