Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„15min“ žurnalistas Gediminas Gasiulis – dvigubas novatoriškos žurnalistikos konkurso „Nmedia 2009“ laureatas! (papildyta 22.40 val., video)

Gediminas Gasiulis  tapo konkurso „Nmedia 2009“ nugalėtoju dviejose nominacijose.
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr. / Gediminas Gasiulis tapo konkurso „Nmedia 2009“ nugalėtoju dviejose nominacijose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Laikraščio „15min“ ir naujienų portalo 15min.lt žurnalistas Gediminas Gasiulis triumfavo novatoriškos žiniasklaidos konkurse „Nmedia 2009“!

„15min“ žurnalistas Gediminas Gasiulis buvo apdovanotas už rašinius apie inovacijas ir pripažintas novatoriškiausiu 2009–ųjų metų žurnalistu. „15min“ redakcijoje G.Gasiulis rašo išskirtinius straipsnius rubrikoje „IT kodas“.

Konkursu „Nmedia“ siekiama įvertinti novatoriškiausius Lietuvos žiniasklaidos atstovus 2009 metais ir skatinti naujų kūrybinių ir technologinių sprendimų, novatoriškų ir efektyvių žiniasklaidos priemonių valdymo metodų kūrimą ir taikymą. 

Papildyta 22.40 val. Pateikiame visą nominantų sąrašą.

 Už temas apie inovacijas – Gediminas Gasiulis

Už laikraščio „15min“ ir naujienų portalo 15min.lt rubrikoje “Skaitmeninis kodas” skaitytojui pateikiamas naujausias, įdomiausias, naudingiausias IT naujoves.

Už naujų tendencijų sukūrimą žiniasklaidoje – Juras Jankevičius

Už Lietuvos televizijos laidą “Krašto spalvos”, kurioje tiesioginiame eteryje vienu metu dirbo penki LTV punktai skirtingose Lietuvos vietose. Televizijos laida ketvirtos kartos mobiliojo interneto pagalba buvo vedama pradedant nuo Palangos tilto galo, baigiant Kauno botanikos sodo oranžerija. Už brangių ir sudėtingų tiesioginių transliacijų sutalpinimą į vieną “lagaminėlį”.

Už interaktyvumo didinimą ir skatinimą žiniasklaidoje – Eva Jagminaitė ir Jūratė Sobutienė

Už pirmą regioninį  naujienų portalą etaplius.lt Šiaulių apskričiai, kuris tapo interaktyvių televizijos, spaudos ir interneto galimybių junginiu.

Už naują informacijos sklaidos programos idėją (atsiradusi ir įgyvendinta Lietuvoje) – Rimantas Šimkus

Už SPORT1 televizijoje įgyvendintą naujienų terminalo projektą, leidžiantį žiūrovui neatsitraukti nuo įdomiausių sporto varžybų transliacijų ir tuo pat metu sužinoti svarbiausias sporto bei kitas naujienas, orų prognozę.

Už didžiausią žurnalistikos pažangą regioninėje žiniasklaidoje – Eva Jaginaitė ir Jūratė Sobutienė

Už pirmą regioninį  naujienų portalą etaplius.lt Šiaulių apskričiai, kuris tapo interaktyvių televizijos, spaudos ir interneto galimybių junginiu.

Už kūrybiškumo skatinimą (apdovanojamas redaktorius) – Vilma Jankienė

Už aukščiausių technologinių žmonijos pasiekimų bei dvasinių skrydžių aukštumų atspindėjimą turtingame ir gilaus turinio aviaciniame žurnale “Aviacijos pasaulis”. Už aktualių rubrikų (tokių kaip vaikams pasidaryti skraidantį modelį iš lengviausių medžiagų) išsaugojimą, už legendinio žurnalo “Lietuvos sparnai” informacinio bloko spausdinimą žurnale, taip pristatant Lietuvos aeroklubo veiklą, aviacijos sportą. Už Lietuvos aviacijos metraščio rašymą, už aviacinės kultūros kūrimą, už aviacinių profesijų populiarinimą.

Už naujų idėjų įgyvendinimą žiniasklaidoje (kūrybinių arba technologinių) – Ernestas Janušas ir Vytenis Sinkevičius

Už standartinės radijo laidos ribų praplėtimą, pasitelkiant video ir foto medžiagą. Už kūrybinį sprendimą radijo laidą “Atsibusk su Vyteniu” transliuoti ne tik Radijo centro eteryje, bet perkelti į “Facebook” ir “Youtube” tokiu būdu praplečiant laidos turinį ir galimybes.

Už novatorišką vaizdo, garso, teksto ir kitų išraiškos formų sintezę žiniasklaidoje – Kristina Urbaitytė ir Berta Tilmantaitė

Už įvairiapusiškai pateiktą informaciją ir internetinės erdvės išnaudojimo galimybes svetainėje bernardinai.lt. Už kūrinius, kuriuose sujungiamos įvairios turinio pateikimo formos: surinkta informacija įgauna ne tik teksto, bet ir garso skaidrių pavidalą.

Novatoriškiausias 2009 metų žurnalistas – Gediminas Gasiulis ir Berta Tilmantaitė, Kristina Urbaitytė

Berta Tilmantaitė, Kristina Urbaitytė  – Už įvairiapusiškai pateiktą informaciją ir internetinės erdvės išnaudojimo galimybes svetainėje bernardinai.lt. Už kūrinius, kuriuose sujungiamos įvairios turinio pateikimo formos: surinkta informacija įgauna ne tik teksto, bet ir garso skaidrių pavidalą.

Gediminas Gasiulis – Už laikraščio „15min“ ir naujienų portalo 15min.lt rubrikoje “Skaitmeninis kodas” skaitytojui pateikiamas naujausias, įdomiausias, naudingiausias IT naujoves.

 

VIDEO: Novatoriškiausias 2009 metų žurnalistas Gediminas Gasiulis
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT