Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 spalio 6d. 17:38

Anglijoje ant kranto rasti gluminantys į undinę panašaus gyvio palaikai

Panašaus į undinę gyvio liekanos
FB nuotr. / Panašaus į undinę gyvio liekanos

Norfolko, Didžiojo Jarmuto paplūdimiu vaikštinėjęs vyras rado ir nufotografavo ne tik šiurpų, bet ir mistiškai keistą objektą – ant kranto išmestus yrančius kažkokios būtybės palaikus, kurie gluminamai panašūs į undinės – mitinės žmogiškos būtybės su žuvies uodega vietoj kojų – kūną.

Paulas Jonesas „undinės“ palaikus nufotografavo prie Didžiojo Jarmuto, o jo fotografijos per porą dienų internete buvo persiųstos daugiau kaip 15 tūkst. kartų.

Neidentifikuoto padaro liekanos iš tikrųjų primena žmogaus su terminatoriaus (arba Ledo žmogaus Ecio) galva ir žuvies uodega palaikus. Vidurinioji torso dalis suirusi, tačiau vietoj kojų vėjas kedena, sakytumei, žuvišką uodegą?

Savaime suprantama, daugelis žemiškiau samprotaujančių dvikojų būtybių mistikos čia neįžvelgė ir šią nuotrauką pakomentavo ne kaip undinės, o kaip ruonio palaikų kadrą.

VIDEO: Grim Mermaid like creature found washed up on the beach
Technologijos.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT