Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 28d. 12:21

„Apple“ gali žengti žingsnį, kuris visam laikui pakeis tai, kaip klausomės tinklalaidžių

„Apple iPhone 11 Pro“
„Scanpix“/AP nuotr. / „Apple iPhone 11 Pro“

Kartais atrodo, kad visi turi tinklalaidę (angl. podcast). Ją turi Oprah, turi ir Michelle Obama. Yra tinklalaidžių apie technologijas, augintinius, verslą, tikėjimą ir beveik viską, kas tik žmonėms šauna į galvą.

Yra daugiau nei milijonas tinklalaidžių, kurių galite klausytis bet kada ir beveik visos jos nemokamos.

Tinklalaidės dabar atsidūrė populiarumo zenite iš dalies todėl, kad jas kurti gali pradėti kiekvienas ir tam reikia palyginti nedidelių investicijų į įrangą ir laiką. Jei mokate įrašyti garsą, redaguoti ir įkelti turinį į tam skirtą platformą, galite turėti savo tinklalaidę, kurios klausysis tik kas panorėjęs.

Už tai daugiausia reikėtų dėkoti „Apple“, kuri sudarė sąlygas tinklalaidėms išpopuliarėti, sukūrusi katalogą, kurį gali naudoti bet kuri tinklalaidė ir bet kuris tinklalaidės grotuvas. Tinklalaidės iš pradžių patikrinamos, atsijojamas nepageidaujamas turinys, o tada talpinamos į nemokamą katalogą. Netrukus ši schema gali pasikeisti.

„Apple“ niekada neapmokestino nė vienos iš minėtų paslaugų. Nepaisant to, kad įmonė turi savo tinklalaidžių klausymui skirtą įrankį, ji leidžia visiems kitiems, kurie sukuria savuosius, naudoti jos katalogą – ir tai daro beveik kiekviena programėlė (išskyrus „Spotify“ ir keletas kitų).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT