Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 10d. 19:40

„Apple“ pristatė rudeninį obuolių derlių: telefonai, planšetės, laikrodžiai ir paslaugos

„Apple“ naujųjų produktų pristatymas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Apple“ naujųjų produktų pristatymas

Rugsėjo pradžia – metas, kai JAV įmonė „Apple“ tradiciškai pristato pagrindinio savo produkto, išmaniojo telefono „iPhone“ naują versiją. Pažvelkime, kaip atrodo „iPhone 11“ ir keletas kitų naujų Timo Cooko ir jo komandos kūrinių.

Rūšiavimas:
Naujausi Viršuje
Naujausi Apačioje
22:00

O čia – šmaikšti visko, kas šiandien įvyko „Apple“ renginyje, santraukėlė.

VIDEO: Apple Event in a flash

 

21:39

Taip pat siūloma galimybė perkant naują „iPhone“ grąžinti senąjį, už jį atgaunant tam tikrą pinigų sumą.

21:38

„Apple Watch Studio“ – galimybė ir realioje parduotuvėje, ir internetinėje parduotuvėje susikomplektuoti tokį „Apple Watch“ laikrodžio ir apyrankės derinį, koks mieliausias širdžiai.

21:38

Mažmeninės prekybos naujovės.

21:36

„iPhone 11 Pro“ kaina – nuo 1000 dolerių, „Max“ versija su kiek didesniu ekranu – 100 dolerių brangiau. Vėl gi, kol kas tai – JAV rinkai skirti skaičiai. Lietuviškus skaičius artimiausiu metu sužinosime iš vietos ryšių operatorių.

21:32

Beje, pirmą kartą „Apple“ į standartinę pakuotę pridės greitąjį telefono kroviklį – tiesa, jis yra tik 18 W galios, kai konkurentai iš „Android“ stovyklos jau siūlo kroviklius, kurių galia siekia apie 50 W.

21:31

„Pro“ kameros gali sudominti video kūrėjus: „Apple“ demonstruoja, kaip vienu metu galima filmuoti visais skirtingo židinio nuotolio lęšiais (įskaitant asmenukių kamerą) ir iš jų pasirinkti tą lęšį, kurio fiksuojamas vaizdas labiausia domina tuo metu. Labai įdomus filmavimo būdas.

21:24

Nauja kameros funkcija, atsirasianti su operacinės sistemos atnaujinimu – „Deep Fusion“. Itin detalios nuotraukos, sukurtos suliejus 9 nuotraukas, iš kurių dalis užfiksuojamos dar iki nuspaudžiant mygtuką.

21:20
„iPhone 11 Pro“ kameros techniniai duomenys
„iPhone 11 Pro“ kameros techniniai duomenys

Kamera atrodo labai įdomiai – 2x optinis priartinimas, 2x optinis nutolinimas, galimybė fiksuoti kelių skirtingų priartinimų kadrus vienu metu.

21:18

„Vienu įkrovimu – iki 4 valandų daugiau darbo nei su „iPhone XS“. Vėl nieko konkretaus...

21:16

Procesoriuje – 8,5 mlrd. tranzistorių. Šiek tiek atsilieka nuo visai neseniai pristatyto „Huawei“ procesoriaus su 10,3 mlrd. tranzistorių. Bet vis vien geriausias pasaulyje.

21:12

„Super Retina XDR“ ekranas – su didžiausia raiška „Apple“ gaminių istorijoje. Šviesumas – 1200 nitų, kontrastingumas – 1:2000000. Skamba neblogai. Bet ar gali būti tiesa? 

21:12

Procesorius – tas pats „A13 Bionic“.

VIDEO: Introducing iPhone 11 Pro — Apple

 

21:11
„iPhone 11 Pro“
„iPhone 11 Pro“

Sako, pirmas telefonas „Apple“ asortimente su žodeliu „Pro“ pavadinime – ir tikriausiai ne be reikalo. Nes jame viskas „Pro“.

21:08

Telefonų kaina – nuo 700 JAV dolerių. Kaina Europoje ir prekybos pradžios data kol kas nežinomi.

21:07

Naujųjų telefonų akumuliatoriai nupasakoti labai jau nekonkrečiai - „veiks valanda ilgiau nei „iPhone XR“.

21:01

Telefonuose montuojamas „A13 Bionic“ procesorius. Sako, našiausias pasaulyje. Net pernykštės kartos „A12 Bionic“, įmonės atstovės teigimu, iki šiol yra našiausias, o naujasis procesorius – dar kietesnis. Taip pat – žaidžiant žaidimus.

20:58

Asmenukių kamera – su platesnio lauko objektyvu ir 12 MP jutikliu. Taip pat pirmą kartą į asmenukių kamerą įtraukta slow-motion filmavimo galimybė. Netgi tokiam filmavimui pavadinimą naują sugalvojo – slofiai.

20:57

4K filmavimo raiška 60 kadrų per sekundę greičiu, optinis vaizdo stabilizavimas, galimybė filmavimo metu persijungti į ultra-plataus lauko formatą, slow-motion filmavimas, time-lapse filmavimas ir kitos naujovės.

20:55

Naujoji kamera galės pasiūlyti 2x optinį priartinimą. „Apple“ žada aukštesnę nuotraukų kokybę tamsoje – bus labai įdomu patikrinti, ar „Apple“ geba konkuruoti su „Huawei“ ar bent jau su „Samsung“.

VIDEO: Introducing iPhone 11 — Apple

 

20:54

Dviejų lęšių kameros sistema: 12 MP raiškos jutiklis su plataus lauko 26 mm židinio nuotolio, f/1.8 diafragmos lęšiu ir 12 MP jutiklis su f/2,4 ultra-plataus lauko lėšiu.

20:52

6,1 colių įstrižainės „Liquid Retina“ ekranas, erdvinis „Dolby Stereo“ garsas.

20:50
„iPhone 11“ pirmasis vaizdas
„iPhone 11“ pirmasis vaizdas

Visos „iPhone 11“ spalvos ir gerokai pasikeitusi nugarėlės išvaizda.

20:47

Pagrindinis patiekalas – „iPhone“ naujienos.

20:44

Sporto ir prabangos mėgėjams – šiek tiek specializuoto dizaino „Nike“ ir „Hermes“ laikrodžio versijos.

20:44

Laikrodžiai kainuos nuo 400 JAV dolerių, „Apple“ parduotuvėje užsisakyti juos galima jau dabar. Pristatymas – nuo rugsėjo 20 dienos. Atpigo ir trečios kartos laikrodis – iki 200 dolerių.

20:43

Laikrodžių korpusai iš aliuminio bus auksinės, sidabrinės ir pilkos spalvos. Visi – iš perdirbto aliuminio. Plieniniai korpusai – auksinės, juodos spalvos ir poliruotas. Taip pat – naujas titaninis korpusas.

20:42

Naujame laikrodyje, kaip ir ankstesnėje versijoje, yra naudotojo nukritimo jutiklis ir automatinis pagalbos kvietimas telefonu – kvietimo numeris pritaikytas būtent tai valstybei, kurioje yra vartotojas.

20:41

Laikrodyje įmontuotas kompasas ir rodoma geografinė padėtis – ilguma, platuma, aukštis virš jūros lygio.

20:40

Kaip pirmasis naujojo laikrodžio privalumas pažymimas nuolat įjungtas ekranas – nepaisant to, kad jis šviečia visą laiką, jo akumuliatoriaus veikimo trukmė yra tokia pati, kaip ir ankstesnių kartų laikrodžių – 18 valandų. „Tik 18“, pasakytų konkurentai.

VIDEO: Introducing Apple Watch Series 5

 

20:39
Penktos kartos „Apple Watch“
Penktos kartos „Apple Watch“

Penktos kartos išmanusis laikrodis savo išvaizda nuo ankstesniųjų, berods, nesiskiria.

20:36

Su naujaisiais „Apple Watch“ laikrodžiais bus vykdomi iškart trys nauji medicininiai tyrimai: aplinkos triukšmingumo tyrimas, moterų sveikatos (mėnesinių ciklo) stebėsenos tyrimas ir širdies bei judėjimo tyrimas. Vartotojai patys nuspręs, kokią informaciją leis naudoti ar nenaudoti moksliniams tyrimams.

20:34

O štai jums įdomus faktas: šiuo metu „Apple“ transliaciją stebi apie 1,5 mln. žmonių – puikus įrodymas, kad tai vis dar yra viena iš įdomiausių kompanijų ir vieni iš įdomiausių produktų pasaulyje.

20:31

Emocingame vaizdo įraše „Apple Watch“ naudotojai pasakojo, kaip šis laikrodis išgelbėjo jų gyvybes, kaip skatina pajudėti.

VIDEO: Dear Apple: Face to Face — Apple Watch

 

20:28

Gamtos apsaugos šalininkams – visi naujųjų kompiuterių korpusai bus gaminami tik iš perdirbto aliuminio. Minimali naujųjų kompiuterių kaina – 400 JAV dolerių JAV rinkoje. Užsakymai priimami jau dabar, pristatymas – mėnesio pabaigoje (vėl gi – žinia skirta JAV rinkai, belieka tikėtis, kad Europai siūlomos sąlygos panašios).

20:28

Laikas „Apple Watch“.

20:27

10,2 colių įstržainės „Retina“ ekranas, „A10 Fusion“ procesorius, jungtis pilnavertei fizinei klaviatūrai ir daugelis kitų (daugiau – programinių) naujovių.

20:24
7 kartos „iPad“ planšetinis kompiuteris
7 kartos „iPad“ planšetinis kompiuteris

Geresnis, didesnės įstrižainės ekranas, gerokai spartesnis, su naujomis funkcijomis, pakeista namų ekrano sąsaja ir daug kitų naujovių.

20:20

Pirmosios „Apple TV Plus“ laidos pasirodys lapkritį, bus prieinamos daugiau nei 100 valstybių ir kainuos 5 JAV dolerius visai šeimai – panašu, kad bus neprastas konkurentas „Netflix“.

Be to, perkant bet kurį „iPhone“, „iPad“ ar „MacBook“ įrenginį, visus metus televizijos prenumeratos „Apple“ padovanos.

20:20

„iPad“ naujienos.

20:16

Kita naujiena susijusi su „Apple TV Plus“ televizijos transliavimo paslauga – Timas Cookas pristato naujus serialus. Pavyzdžiui, postapokaliptinis mokslinės fantastikos serialas su Jasonu Momoa „See“.

20:13

Prenumeratos paslaugos veikimo pradžia – rugsėjo 19 dieną, ji bus siūloma 150 valstybių ir kainuos 5 JAV dolerius visai šeimai. Pirmasis bandomasis mėnuo – nemokamai.

20:11

„Annapurna Interactive“ pasiūlymas prenumeratoriams – „Sayonara Wild Hearts“, pusiau muzikos ritmo, pusiau lenktynių žaidimas

20:09

„Capcom“ pristato konsolės kokybinio lygio žaidimą „Shinsekai Into the Depths“ – platformerį su labai aukšta vaizdo ir garso kokybe.

20:06

Pirmas išskirtinai „Konami“ pristatomas žaidimas prenumeratoriams – „Frogger in Toy Town“

20:06

Taigi, pirmoji naujiena – „Apple Arcade“ prenumeratos paslauga, kuri leidžia atsisiųsti bet kurį į prenumeratos paketą įtrauktą žaidimą nemokant už patį žaidimą, bet mokant stabilią sumą kiekvieną mėnesį. Žadama, kad žaidimų sąrašas yra labai platus – plačiausias iš visų žaidimų prenumeratų paslaugų jų veikimo pradžioje.

20:04

T.Cookas neįprastai praleidžia įprastinę pasigyrimo pardavimų skaičiais dalį ir iškarto pereina prie pagrindinių naujienų, kurios pradedamos „App Store“ naujovėmis.

20:03

Ką gi, Timas Cookas ant scenos. „Tikime, kad žmonės suteikus nuostabių įrankių jie gali padaryti nuostabių dalykų“, – sako jis.

20:02

Iš pristatymo įžangos galima spėti, kad bus naujienų, susijusių su „iPod“ grotuvu, telefonais, operacine jų sistema, laikrodžiais ir televizijos priedėliu.

VIDEO: Wonderful tools — Apple

 

„iPhone“ 11 serijos pristatymas

19:59

Taigi, kaip ir įprasta svarbiausiems „Apple“ renginiams keletą pastarųjų metų, pristatymas vyksta Kupertine, pagrindinėje „Apple“ būstinėje, Steve'o Jobso garbei pavadintoje arenoje.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-10 19:59
Komentarai: 31

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT