Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 9d. 22:12

Bilas Gatesas žmonai draudžia mėgautis...

Bilas Gatesas Davose
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Bilas Gatesas Davose

Kompanijos „Microsoft“ įkūrėjo Bilo Gateso žmona Melinda žurnalui „Vogue“ pasiskundė, kad vyras jai draudžia naudotis telefonu „iPhone“. Toks pats draudimas galioja vaikams.

Toks B.Gateso elgesys paaiškinamas paprastai: „iPhone“ yra „Microsoft“ konkurento „Apple“ gaminys. Taip susiklosčius aplinkybėms, Gatesų vaikai – dvi 6 ir 12 metų dukros bei 9-erių sūnus –prarado bet kokią galimybę pasidžiaugti netgi „iPod“.

Dienraščio „15 minučių“ nuotr./„iPhone“ magija.
„iPhone“ magija.

„Mūsų namuose vaikams leidžiama viskas. Išskyrus du dalykus – „iPhone“ ir „iPod“. Tai gali pasirodyti labai žiauru, tačiau žmogiškai paaiškinama“, – sakė M.Gates.

Vis dėlto Melinda Gates neneigia, kad „Apple“ produktai ją labai vilioja. „Kiekvieną kartą žiūrėdama į draugus, besidžiaugiančius „iPhone“, tyliai sau pagalvoju: kaip gera turėti tokį žaisliuką“, – prisipažino Melinda.

Ką gali žinoti, gal ir „Microsoft“ kada nors nudžiugins Melindą išmaniuoju telefonu. Tačiau kol kas kompanija telefonų negamina, nors jau ne kartą įrodė, kad sugeba rinkoje greitai įtvirtinti savo programinę įrangą.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT