Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 10d. 15:45

BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai
Gamintojo nuotr., red. BITĖ / BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai
Drėgmė, dulkės, temperatūros svyravimai ir atsitiktiniai smūgiai gali sutrikdyti išmaniojo telefono veikimą, todėl dirbant ar pramogaujant tokiomis sąlygomis, reikia atkreipti dėmesį į įrenginio atsparumą. „Bitės Profai“ apžvelgė visus rinkoje esančius išmaniuosius ir atrinko TOP 5 patvariausius telefonus, su kuriais liksite ramūs bet kokioje situacijoje.

Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:

  • „CAT S62 Pro“ yra aukščiausių parametrų telefonas, kuris nebijo nei vandens, nei dulkių, nei kritimų;
  • „Samsung Galaxy XCover Pro“ turi 14 val. tarnaujančią keičiamą bateriją;
  • Vienas tvirčiausių modelių „Samsung Galaxy XCover 5“ savo tvirtumą įrodė JAV karinių specifikacijų bandymuose;
  • „CAT S52“ yra vienas ploniausių ir patogiausių išorės veiksniams atsparių išmaniųjų;
  • „CAT S42 H+“ – puikus pasirinkimas tiems, kuriems darbo aplinka privalo būti švari ir sterili.

Daugiau apie atsparius aplinkos veiksniams išmaniuosius sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Įvairius atsparumo aplinkos poveikiui sprendimus šiandien siūlo daugelio gamintojų flagmanai, o dalis išmaniųjų kuriami su papildoma apsauga. Tokių telefonų korpusas papildomai sutvirtintas ir suteikia apsaugą nuo smūgių ar temperatūrų svyravimų. Mūsų sudarytame telefonų TOP 5 parinkti modeliai tiks tiek aktyviai pramogaujantiems, tiek pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis dirbantiems žmonėms“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Topas atnaujintas 2021 m. liepą.

„CAT S62 Pro“ – aukščiausių parametrų telefonas su didesne apsauga

Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai
Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

Ko gero, būtent šio gamintojo pavadinimas pirmiausia ateina į galvą, vos tik susimąstome apie papildomai sutvirtintus ir itin atsparius įrenginius. Kita vertus, ko dar galime tikėtis iš gamintojo, kuriam savo vardą paskolino žinomas statybinės technikos gigantas.

CAT S62 Pro“ yra galingiausias „CAT“ šeimos modelis, padengtas „Gorilla Glass 6“ grūdintu stiklu, kuris padeda apsaugoti įrenginio ekraną nuo įbrėžimų ir skilimo. Be to, telefono ekranas veikia net liečiant šlapiais pirštais ar mūvint pirštines. Todėl tiek žiemą, tiek mūvėdami darbines pirštines lengvai galėsite naudotis telefonu. Šiam įrenginiui suteiktas IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui bei dulkėms sertifikatas“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„CAT S62 Pro“ yra vienas atspariausių telefonų kritimams. Dėl papildomai sustiprinto korpuso „CAT S62 Pro“ nebijo nukristi ant betono iš 1,8 m aukščio. Visgi net ir žinodami, kad telefonas puikiai atlaiko kritimus, mėtyti jo nerekomenduojame. Įrenginys taip pat testuotas pagal JAV kariuomenės standartus (MIL-STD-810H), todėl purvas, dulkės, druska ir temperatūrų svyravimai, kurie gali pakenkti kitiems telefonų modeliams, jam nebaisūs.

„Šis telefonas iš savo brolių išsiskiria išskirtine termovizorine kamera, kuria galima fiksuoti šilumos nuotėkį ir pastebėti šilumą skleidžiančius objektus“, – priduria M.Vrubliauskas.

Verta paminėti, kad „CAT S62 Pro“ iš visų padidinto atsparumo aplinkos veiksniams telefonų išsiskiria savo specifikacijomis, kurios leis sklandžiai dirbti ir pramogauti. Dažniausiai didesnis telefono atsparumas pasiekiamas kitų išmaniojo techninių savybių sąskaita, todėl jie būna mažiau galingi ar su kiek prastesne kamera. Visgi, „CAT S62 Pro“ yra tvirtas, o ir kiti parametrai – tikrai nėra nuviliantys. Pavyzdžiui, kamera, kuri gali daryti kokybiškas nuotraukas net ir esant prastesniam apšvietimui.

Ieškantiems geriausio telefono rinkoje, „Bitės Profai“ taip pat sudarė TOP telefonų-flagmanų sąrašą. Šie įrenginiai pasižymi geriausiomis kameromis, galingiausiais procesoriais ir kitomis naujausiomis technologijomis, todėl „Bitės Profai“ ateina į pagalbą tam, kad išsirinkti taptų lengviau.

Daugiau apie „CAT S62 Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy XCover Pro“ – talpi ir keičiama baterija

Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai
Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

„CAT“ mestą atsparumo iššūkį priėmė ir korėjiečių gamintojas, pristatęs rinkai savąjį „Samsung Galaxy Xcover Pro“. Jam taip pat suteiktas IP68 sertifikatas, tačiau, gamintojo teigimu, įrenginys atlaiko kritimą iš kiek žemiau – 1,2 m aukščio ir tik ant medžio plokšte dengtų betoninių paviršių.

„Skirtingai nei dauguma „CAT“ įrenginių, „Samsung“ išmanusis turi kiek mažesnius gabaritus ir yra patogesnis naudotis kasdien. Nepaisant to, jis atitinka JAV kariuomenės standartus, o tą įrodė ištverdamas 21 atsparumo testą, tarp kurių vandens, smėlio, dulkių ir purvo. Šį įrenginį turėtų rinktis dirbantys atšiauriomis sąlygomis ar užsiimantys aktyviu poilsiu“, – pabrėžia M.Vrubliauskas.

Ekspertas priduria, kad didelis „Samsung“ išmaniojo pranašumas tiek prieš „CAT“, tiek prieš kitus rinkoje esančius išmaniuosius – talpi, keičiama ir net 14 val. laikanti baterija. Tai reiškia, kad išsikrovus telefonui, darbai nesustoja – tereikia paimti naują akumuliatorių ir prietaisas vėl veikia.

„Dėl padidinto jautrumo ekrano telefonu galima naudotis net ir su pirštinėmis, o tai ypač naudinga tiems, kurie didžiąją laiko dalį dirba su pirštinėmis arba šaltą žiemos dieną nori turėti galimybę greitai atsiliepti į svarbų skambutį“, – telefono privalumus vardina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Iš visų šiuo metu rinkoje esančių tokių atsparių telefonų „Samsung Galaxy Xcover Pro“ turi ryškiausią ekraną ir geriausiai fotografuojančią kamerą, talpią ir lengvai pakeičiamą bateriją bei kitus minėtus parametrus, kurie šį išmanųjį padaro tinkamą naudoti bet kokiomis sąlygomis tiek darbui, tiek ir pramogoms.

Jei ieškote naujo išmaniojo už žemesnę kainą, vidutinių telefonų klasėje netrūksta puikių modelių, kai kuriais parametrais pasižyminčių net ir flagmanams būdingomis savybėmis. Pasirinkimas šioje klasėje itin didelis, tad „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius ir išrinko TOP 5 modelius iki 400 eurų tam, kad išsirinkti išmanųjį, labiausiai atitinkantį poreikius, būtų lengviau.

Daugiau apie „Samsung Galaxy XCover Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy XCover 5“ – atsparus ir neskriaudžiantis piniginės

Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai
Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

Vienas tvirčiausių „Samsung XCover 5“ telefonų yra išlaikęs JAV karinių specifikacijų bandymus, kuriuose buvo tikrinamas įrenginio atsparumas temperatūrai, dulkėms, smūgiams, vibracijai, žemam slėgiui ir kitiems veiksniams. Jis pasižymi atsparumu vandeniui (IP68) – gali būti panardintas 1,5 m gylyje 30 minučių ir lengvai išimama baterija, kurią gali pasikeisti patys naudotojai.

„Telefonas sukurtas su papildomu „XCover“ mygtuku, kurio funkcionalumą galite nustatyti pagal savo poreikius, pavyzdžiui, žibintuvėlio naudojimui arba skambučių atsiliepimui. Jo ekranas reaguoja į lietimus net ir dėvint pirštines, todėl jų nereikės nusiimti naudojant telefoną lauke šaltu metų laiku. Šiame stipruolyje įdiegtas ir radijo imtuvas, kurio neturi dauguma kitų išmaniųjų. Gera žinia, kad klausyti radiją galite neprisijungę prie interneto“, – pabrėžia „Bitės Profas“.

Dėl efektyvaus „Exynos 850“ procesoriaus naujausias „XCover“ modelis ne tik veikia greičiau, bet ir taupiau naudoja baterijos energiją. Į įrenginį galima įdiegti daugiau programėlių ar atsisiųsti daugiau muzikos, kadangi jo vidinė atmintis padidinta iki 64 GB.

Už nedidelę kainą „Samsung XCover 5“ leidžia naudotis visomis svarbiausiomis patikimo ir tvirto mobiliojo funkcijomis. Jei įsigysite papildomą bateriją, jums svarbiu metu galėsite nekrauti telefono, o per kelias akimirkas pasikeisti jau įkrautą akumuliatorių. Be to, papildomai apsaugotas korpusas išgelbės įrenginį krentant net ir ant itin kieto paviršiaus.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Xcover 5“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„CAT S52“ – vienas ploniausių ir patogiausių atsparių aplinkos veiksniams išmaniųjų

Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai
Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

CAT S52“ apsaugą nuo vandens bei smėlio patvirtina IP68 ir IP69 sertifikatai. O savo tvirtumą „CAT S52“ įrodė atlikdamas daugybę patvarumo testų ir atitikdamas JAV kariuomenės standartų reikalavimus (MIL-STD-810G).

„Telefonas nebijo vandens, dulkių ir kritimo iš 1,5 m aukščio. Jis taip pat atsparus druskingoms, drėgnoms aplinkos sąlygoms bei dideliems temperatūros svyravimams. Svarbu paminėti, kad „CAT S52“, priešingai nei daugelis kitų telefonų, atlaiko net ir 4 kategorijos vibraciją. Todėl šis telefonas ypač tiktų žmonėms, dirbantiems su sunkiąja technika“, – sako M.Vrubliauskas.

Telefonas turi dar vieną ypatybę – tai yra vienas iš ploniausių tokių atsparių išmaniųjų. Šis išmanusis turi piršto antspaudo skaitytuvą ir gali gerai susitvarkyti su visomis kasdienėmis užduotimis. Be to, telefonas turi tokią pat kamerą, kaip ir brangesnis „CAT S62 Pro“, tik be termovizoriaus galimybių, todėl juo galima ir sklandžiai fotografuoti“, – atskleidžia „Bitės Profas“.

Daugiau apie „CAT S52“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„CAT S42 H+“ – nebaisūs įvairūs dezinfekantai ar reguliarus plovimas

Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai
Gamintojo nuotr./BITĖS Profai rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

CAT S42 H+“ – puikus pasirinkimas, kai darbo aplinka privalo būti švari ir sterili

„CAT S42 H+“ suteikti IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatai. Jis taip pat atitinka ir kariuomenės MIL SPEC 810H standartus, dėl kurių telefonas turėjo ištverti sudėtingus kritimo, dulkių ir vandens testus.

„CAT S42 H+“ yra pirmasis „CAT” telefonas, kurio korpuso gamyboje panaudoti sidabro jonai. Tai reiškia, kad ant šio telefono paviršiaus kaupiasi daug mažiau bakterijų. Korpusas sukurtas taip, kad būtų nebaisūs įvairūs dezinfekantai ar reguliarus plovimas muilu. Todėl „CAT S42 H+“ bus puikus pasirinkimas ne tik dirbantiems atšiauriomis ir sudėtingomis sąlygomis, bet ir tiems, kurių darbo aplinka privalo būti švari ir sterili“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Telefono korpusą dengia guma, todėl įrenginiui nebaisūs kritimai net iš 1,8 m aukščio, o ir rankoje jis guli kur kas tvirčiau. Be to, įrenginys turi didžiausios talpos bateriją, kuri patikimai tarnaus ir dvi dienas. Būtent dėl šios priežasties telefonas yra vienas ilgiausiai laikančių, išorės veiksniams atsparių išmaniųjų. Visgi „CAT S42 H+“ savo greičiu ir kamera nusileidžia „CAT S62 Pro“ ir „CAT S52“.

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas „Išmaniųjų higienos“ tyrimas, kurio metu buvo vertinama, kiek ant įvairių kasdien mūsų liečiamų paviršių gyvena bakterijų. Rezultatai stebinantys – mūsų išmanieji įrenginiai nešvaresni už daugelio žmonių kasdien liečiamus paviršius. Dėl šios priežasties, „Bitės Profai“ dalijasi, kaip apsiginti nuo bakterijų ir tinkamai pasirūpinti išmaniojo higiena. Vertėtų nepamiršti pasirūpinti ir kompiuterių švara, todėl „Bitės Profai“ pasakoja, kaip namų sąlygomis tinkamai pasirūpinti kompiuterio higiena.

Daugiau apie „CAT S42 H+“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Ištikimiems gamintojo „Apple“ gerbėjams ir ieškantiems didžiausią atsparumą vandeniui turinčio išmaniojo telefono, vertėtų atkreipti dėmesį į „iPhone 12“ seriją. „Bitės Profai“ apžvelgia „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“, nebijančius nerti į 6 metrų gylį, turinčius sparčiausią procesorių, taip pat, „Apple“ teigimu, telefonai pasižymi tvirčiausiu stiklu ir atsparumu dūžiams rinkoje. O „iPhone 12 Pro Max“ išmanusis telefonas pasižymi ne tik elegantišku, bet ir tvirtu korpusu, o pats įrenginys gali nerti net iki 6 metrų gylį, o jame išbūti iki 30 minučių.

Daugiau apie išmaniųjų telefonų atsparumą galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT