TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„BitTorrent“ sukūrė nemokamą failų saugojimo „debesyje“ paslaugą

Paslauga „Share“ leidžia „debesyse“ saugoti bet kokio tipo failus be jokių apribojimų.
Getshareapp.com nuotr. / Paslauga „Share“ leidžia „debesyse“ saugoti bet kokio tipo failus be jokių apribojimų.
Šaltinis: FaceIT.lt
0
A A

Kompanija „BitTorrent“ neseniai sukūrė naują failų saugojimo „debesyse“ ir apsikeitimo jais paslaugą „Share“ (Getshareapp.com) bei taip ėmė konkuruoti su tokiais tinklalapiais, kaip „YouSendIt“, „MegaUpload“ ir t. t.

Naujoji paslauga apjungia tokias technologijas, kaip „P2P“, „EC2“ ir „S3“, suteikdama galimybę saugoti „debesyse“ bet kokio tipo failus be jokių apribojimų. Įdomu tai, kad galima suteikti prieigą prie „debesyse“ esančių failų tik tam tikriems vartotojams, o ne visiems norintiems, kaip tai įvyksta, sukūrus „torrent“ failą.

Kol kas paslauga dirba bandomuoju režimu, tačiau kompanija jau suspėjo išleisti programą „Share“, kuri veikia operacinėse sistemose „Windows“. Norint apsikeisti failais reikia įvesti el. pašto adresus į laukelius „Kam“ ir „Nuo ko“, tuomet „nutempti“ pele failą ar katalogą į specialią programą, kad būtų pradėtas išsiuntimo procesas.

Adresatai gaus pranešimą, kad jų laukia failai, taigi po to jie galės „siuntą“ gauti naudodami failų apsikeitimo programą. Be to, nuorodas failų gavimui bus galima platinti socialiniame tinkle „Facebook“, sukūrus grupes iš „Facebook“ draugų sąrašo.

Sprendžiant iš svetainės „GigaOm“ skelbiamos informacijos, failai yra įkeliami į „Amazon“ serverius, siekiant paspartinti jų dalinimosi procesą. Kartu sukuriamas „peer-to-peer“ ryšys su failų savininku iki to laiko, kol failus atsisiųs pakankamai žmonių. Po to jie pašalinami iš „debesies“, o siuntimosi procesas vyksta tik naudojant „bittorrent“ protokolą. Tai leidžia sumažinti išlaidas serverių nuomai.

Taip pat pateiksime keletą esminių naujos failų apsikeitimo paslaugos ypatybių:

  • Neribojamas nei gavėjų skaičius, nei failų dydis. Vartotojai gali visiškai nemokamai siųsti aukštos raiškos vaizdo medžiagą, fotografijų kolekcijas ir kitus didelės apimties failus;
  • Paslauga „Share“ sukurta naujausios failų keitimosi technologijos pagrindu, kuria kas mėnesį naudojasi daugiau nei 100 mln. žmonių. Draugai dabar galės siųstis didelės apimties failus iš karto, nieko nelaukiant;
  • Vartotojai patys nurodo failų gavėjų ratą;
  • Draugai gali komentuoti siunčiamą failą realiu laiku.

Pasibaigus testavimui paslaugą „Share“ numatoma integruoti į tokias programas, kaip „BitTorrent“ ir „uTorrent“.

FaceIT.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT