TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dešimt „Android“ programėlių kasdieniams darbams ir pramogoms

Programėlė Google Skymap
Programėlė Google Skymap
Šaltinis: 15min
0
A A

„Android“ operacinė sistema pasižymi tuo, kad joje apstu trečiųjų šalių sukurtų programėlių, kurios pasitarnaujam beveik visais gyvenimo atvejais – vienos programėlės padeda sutaupyti laiko, kitos leidžia telefoną kur kas labiau priderinti asmeniniams poreikiams ar tiesiog smagiai praleisti laiką.

Tinklalapis „Businessinsider“ atrinko įdomiausias „Android“ programėles, kurios naršymą išmaniuoju telefonu padaro patogesniu ir įdomesniu. Dauguma jų – nemokamos.

„HoverChat“

„HoverChat“ leis tęsti susirašinėjimą ir tuomet, kai naudosite kitą programėlę ar žiūrėsite filmą. Sumažindami „HoverChat“ langą ir pasirinkę jos matomumo lygį galėsite susirašinėjimą geriau pritaikyti prie kasdienių poreikių.

Kaina: nemokama

„Google Keep“

Ši programėlė atlieka užrašinės ir priminimo funkcijas. „Google Keep“ leidžia keisti priminimų spalvą ir patogiai fotografuoti, o jei eidami įrašote balso priminimus (anglų kalba), programėlė juos gali automatiškai paversti tekstu.

Kaina: nemokama

„Cerberus“

Programėlė sudaro galimybę valdyti telefoną nuotoliniu būdu kompiuteriu, teksto žinute ar įjungti aliarmą tuomet, kai telefonas veikia tyliu režimu

„Cerberus“ skirta tam, kad padėtų atgauti telefoną, jei kažkas jį iš jūsų pavogė. Tačiau ji daro daugiau nei tik leidžia sekti pavogto telefono buvimo vietą. Programėlė sudaro galimybę valdyti telefoną nuotoliniu būdu kompiuteriu, teksto žinute ar įjungti aliarmą tuomet, kai telefonas veikia tyliu režimu, viską iš telefono ištrinti, užrakinti įrenginį su specialiu kodu, įrašyti garsą iš mikrofono, matyti išsiųstų žinučių ir skambučių sąrašus ar paslėpti programėlę, kad jos niekas nematytų.

Kaina: bandomoji versija nemokama, vėliau reikia mokėti 3 eurus

„Cover“

„Cover“ leidžia daugiau nebeieškoti programėlių skirtinguose darbalaukių ekranuose.

„Cover“ nustato, kur esate – namie, darbe ar automobilyje, ir ant darbalaukio ekrano uždeda tas programėles, kurias tuo metu naudojate dažniausiai.

Kaina: nemokama

Programėlė Cover
Programėlė Cover

„Light Flow“

Jeigu jūsų išmanusis turi LED blykstę, „Light Flow“ leis pasirinkti norimą blykstės spalvą tuo metu, kai gausite tekstinę žinutę, el. laišką, kalendoriaus priminimus ar tuomet, kai telefono baterija bus išsikrovusi.

Kaina: nemokama

„Lux“

„Lux“ leidžia visapusiškai kontroliuoti telefono ekrano ryškumą: galite sumažinti ekrano jautrumą žemiau nulio skaitymui naktį, taip pat yra galimybė pasirinkti „Nakties režimą“, kuris automatiškai įsijungtų, pavyzdžiui, nusileidus Saulei.

Kaina: 3,8 dolerio

„Locale“

„Locale“ yra programėlė, kuri leidžia rankiniu būdu pritaikyti išmanų telefoną savo reikmėms. Pavyzdžiui, „Locale“ leidžia įjungti tylų režimą tuomet, kai paversite telefoną arba automatiškai sumažinti ekrano ryškumą, kai baterija pasieks 20 procentų.

Kaina: 9,99 dolerio

„Google Skymap“

Šią programėlę sukūrę „Google“ siekdama žmonėms padėti daugiau sužinoti apie virš jų galvų švytintį žvaigždžių pasaulį. Su „Google Skymap“ naktį pakėlę savo telefoną aukštyn galėsite sužinoti, į kokį žvaigždyną žiūrite.

Kaina: nemokama

Programėlė Google Skymap
Programėlė Google Skymap

„Link Bubble Browser“

„Link Bubble Browser“ skirta tam, kad padėtų sutaupyti laiko. Kai paspausite kokios nors kitos programėlės nuorodą, ji įsijungs fone, o jūs galėsite tęsti naršymą. Kai norimas puslapis bus užkrautas, reikės paspausti ant ekrano esantį burbuliuką ir programėlė įsijungs.

Kaina: nemokama

„Muzei“

„Muzei“ kiekvieną dieną pakeičia jūsų telefono darbalaukio ekraną į kitokią žymaus dailininko paveikslo kopiją.

Kaina: nemokama

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT