TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Drovūs europiečiai meilės prisipažinimus rašo elektroninėje erdvėje

Mergina dirba su kompiuteriu.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Mergina dirba kompiuteriu
Šaltinis: 15min
0
A A

13-oje Europos šalių, Izraelyje ir Rusijoje atliktos apklausos rezultatai atskleidė, kad net penktadalis el.pašto vartotojų pirmą kartą prisipažino mylintys būtent elektroniniu laišku. Beveik pusė iš daugiau nei 10 000 apklaustųjų teigia, kad elektroninis paštas išlieka vienas pagrindinių meilės žinučių kurjerių tiek šv.Valentino, tiek paprastomis dienomis.

Portalo „Microsoft MSN“ atliktos apklausos dalyviai savo meilės ar simpatijų žinutes siunčia ne vien tekstu, bei ir vaizdais. 18 proc. apklaustųjų nurodė, kad dalijosi romantiškais ir žaismingais paveikslėliais su mylimaisiais, o penktadalis įsimylėjusių el.pašto vartotojų pasakojo vienas kitam romantiškas istorijas.

„Elektroninis paštas buvo laikomas ne pačia intymiausia bendravimo priemone, palyginti su telefonu ar paprastu paštu. Tačiau „Microsoft“ apklausa parodė, kad elektroniniai laiškai išlieka patrauklus būdas dalytis romantiškais jausmais, – teigė „Windows“ Produktų verslo grupės vadovas Aleksandras Golodas. – Dabartinio el.pašto vartotojų jau neriboja siunčiamo laiško apimtis, taigi Valentino dienos sveikinimas dažnai keliauja su nuotrauka arba filmuku.“

Meilės žinutės siunčiamos ne vien žmonoms ir merginoms

Šv.Valentino dienos proga jausmingų elektroninių žinučių gauna ne vien artimiausi žmonės. Beveik pusė MSN vartotojų prisipažino, kad yra siuntę arba gavę pikantiškų el.laiškų nuo slaptų gerbėjų. Šioje srityje labiausiai pasižymėjo mūsų kaimynai estai, iš kurių net 75 proc. prisipažino, kad yra gavę tokio pobūdžio el.laiškų ne tik iš mylimiausiųjų.

Tačiau tokie dalykai nelieka nepastebėti – 16 proc. apklaustųjų teigė, kad yra pričiupę savo mylimuosius, besiunčiančius įtartinai jausmingus laiškus kažkam kitam.

Pikantiškos žinutės ne vien iš asmeninio el.pašto

Kaip paaiškėjo apklausos metu, romantiški santykiai neapsiriboja namų sienomis. Pasirodo, kad meilės romanai kartais prasideda ir nuo elektroninių laiškų darbe. MSN apklausos duomenimis, penktadalis el.pašto vartotojų flirtavo elektroninėmis žinutėmis su kolegomis darbo metu. Kai kurie dalyviai nurodė, kad romantiškiems jausmams reikšti naudojo darbo el.paštą, ir nedidelė dalis prisipažino, jog apie tokią el.pašto paskirtį sužinojo jo kolegos.

Labiausiai darbovietės elektroninio pašto paskyras meilės reikalams naudojo Izraelio gyventojai. Net 68 proc. apklaustųjų iš Izraelio teigė, kad sužinojo apie slaptuosius gerbėjus darbe per elektroninius laiškus. Kitose šalyse elektroninį paštą darbo vietoje meilės reikalais naudojo tik 21 proc. apklaustųjų.

Brangiausios žinutės saugomos archyve

Dažniausiai meilės laiškai yra laikomi kaip relikvija ir saugomi ilgai. Kaip ir tradicinio popierinio pašto, el.pašto vartotojai išsisaugo ir kaupia mylimųjų atsiųstus meilės laiškus. Labiausiai senuosius meilės prisipažinimus linkę saugoti pietiečiai. Net 75 proc. Ispanijos MSN vartotojų išsisaugo kiekvieną meilės laišką, gautą iš mylimo žmogaus.

Šių metų sausį „Microsoft“ užsakymu atliktoje apklausoje apie romantišką bendravimą elektroniniais laiškais dalyvavo 12 208 atsitiktinai parinkti MSN vartotojai iš Belgijos, Danijos, Estijos, Graikijos, Airijos, Izraelio, Italijos, Norvegijos, Lenkijos, Portugalijos, Rumunijos, Rusijos, Slovakijos, Ispanijos ir Švedijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT