Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Foxconn“ gamyklose Kinijoje vėl užfiksuota pažeidimų ir darbuotojų išnaudojimo atvejų

Kadras iš „YouTube“ /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prancūzijos televizija slapta įrašė Kinijos „Foxconn“ gamykloje ir bendrabučiuose vykstančius pažeidimus. Dar šių metų rudenį toje pačioje gamykloje buvo užfiksuoti masiniai pažeidimai. Visgi „Apple“ pažadai ištaisyti situaciją nebuvo įgyvendinti, praneša Engadget.com.

Prancūzijos televizija atskleidė, kad dalis „Foxconn“ darbuotojų bendrabučių yra remontuojami ir neturi elektros ar vandens. Korespondentų teigimu, „Foxconn“ vadybininkas įspėjo bendrabučiuose gyvenančius darbuotojus, kad šie nesinaudotų elektros prietaisais, nes pernai aštuoni žmonės mirė per gaisrą, kurį sukėlė elektros tinklo perkrova.

Be to, pasikalbėję su gamyklos darbuotojais žurnalistai išsiaiškino, kad čia tebėra verčiami dirbti studentai. Ir nors atlyginimai darbuotojams buvo padidinti, taupyti tai nepadeda, mat didelę dalį algos suryja pragyvenimo išlaidos (vienas darbuotojas nurodė per metus sutaupęs vos 340 dolerių).

„Apple“ atstovai anksčiau žadėjo išspręsti su darbuotojų išnaudojimu ir netinkamomis gyvenimo sąlygomis susijusias problemas. Kompanija dar kartą patvirtino, kad iš savo atstovų primygtinai reikalauja užtikrinti tinkamas darbo sąlygas.

„Foxconn" išplatintame pranešime teigiama, kad kompanija, suteikdama daugiausiai darbo vietų Kinijoje, jaučia atsakomybę gerinti darbo sąlygas. Kartu pripažįstama, kad sąlygos gamyklose ir bendrabučiuose šiuo metu vis dar neatitinka reikiamų standartų.

VIDEO: Foxconn, la face cachée d'Apple # 1

VIDEO: Foxconn, la face cachée d'Apple # 2

VIDEO: Foxconn, la face cachée d'Apple # 3

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT