Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gandai: ko galima tikėtis iš naujojo „iPhone 5“

Nors dar neaišku, kada „iPhone 5“ bus pristatytas, vartotojai jau svarsto, ko iš jo galima tikėtis.
Nowhereelse.fr / Nors dar neaišku, kada „iPhone 5“ bus pristatytas, vartotojai jau svarsto, ko iš jo galima tikėtis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kompanijos „Apple“ išmaniojo telefono „iPhone“ nauji modeliai kaskart ne tik nudžiugina, bet tuo pačiu ir nuvilia vartotojus, kurie tikėjosi kažko geresnio. O pasirodžius naujam modeliui, interneto vartotojai pradeda svarstyti, kokių patobulinimų galima laukti ateityje.

Bendrovės „Sony“ generalinis direktorius Howardas Stringeris penktadienį duodamas interviu „The Wall Street Journal“ netyčia prasitarė, kad jie gamins vaizdo kameras „iPhone 5“ išmaniesiems telefonams. Kalbėdamas apie Japoniją sukrėtusio žemės drebėjimo ir cunamio padarinius, „Sony“ vadovas užsiminė, kad gaivalinės nelaimės pakenkė kamerų jutiklių gamyklai, ir dėl to vėluos siuntos „iPad“ ir „iPhone“ įrenginiams.

Internete netruko pasklisti kalbos, kad „Apple“ galėjo nutraukti sutartį su bendrove „OmniVision“, šiuo metu tiekiančia 5 mln. taškų kameras „iPhone 4“, ir vietoje jos pasirinko „Sony“. Manoma, kad ši bendrovė pasiūlys modernius 8 mln. taškų kameros sensorius, kurie šiuo metu naudojami „Xperia Arc“ išmaniuosiuose telefonuose.

Ko dar galima tikėtis „iPhone 5“? Vartotojų lūkesčius ir jų tikimybę į vieną vietą surinko tinklalapis Nowhereelse.fr.

Anot svetainėje pateikiamo grafiko, vaizdo kamera ne tik fotografuos didesne raiška, bet ir galės filmuoti aukštos raiškos – 1080 tšk. FULL HD – vaizdo įrašus (30 proc. tikimybė).

Taip pat yra 80 proc. tikimybė, kad naujojo „iPhone“ ekranas bus didesnės įstrižainės ir galbūt sieks 4–5 colius (10-13 cm). Be to, jis gali būti geresnės raiškos (gando patikimumui suteikiama 40 proc.).

Manoma, kad telefone gali būti atsisakyta „Namų“ mygtuko – vienintelio mygtuko telefono priekinėje dalyje (20 proc. tikimybė).

Kad telefono dizainas liks toks pat, kaip jo pirmtako, nurodo 60 proc. gandų skleidėjų. Kiti 40 proc. mano, kad dizainas turėtų pasikeisti atsižvelgiant į „iPad 2“ pokyčius – jis turėtų būti plonesnis, labiau užapvalintais kampais ir metalo spalvos dangteliu.

Manoma, kad telefone gali būti atsisakyta „Namų“ mygtuko – vienintelio mygtuko telefono priekinėje dalyje (20 proc. tikimybė).Neabejojama, kad „iPhone“ bus galima įsigyti ne tik juodos, bet ir baltos spalvos. Taip pat nedvejojama, kad „iPhone 5“ neturės išslenkančios „qwerty“ klaviatūros (nors gandai apie tokią klaviatūrą sklandė nuo pirmojo „iPhone“ pasirodymo). Niekas netiki ir kad šis telefonas turės dviejų SIM kortelių palaikymą.

Yra 50 proc. tikimybė, kad didžiausia galima „iPhone 5“ atminties talpa sieks 64 gigabaitus. Tiek pat tikima, kad atminties nebus galima praplėsti.

Tikimybė, jog „Apple“ išleis ne tokius galingus, tačiau pigesnius telefono modelius, vertinama 30 proc. Yra nedidelė viltis (10 proc.), kad telefonas galės rodyti trimatį vaizdą ir kad jis turės geresnį elementą (20 proc.).

Neabejojama, kad „iPhone 5“, kaip ir anksčiau šįmet pristatytas „iPad 2“, turės naująjį „A5“ procesorių. Be to, yra labai didelė tikimybė (90 proc.), kad išleidžiant naują telefoną kartu bus pristatyta nauja, jam pritaikyta operacinė sistema „iOS 5“.

60 proc. vertinama tikimybė, jog naujoji telefono versija turės daugiau operatyviosios atminties (RAM), HDMI jungtį aukštos raiškos vaizdo perdavimui į kitus įrenginius, patobulintą valdymą balsu ir „iTunes“ grotuvą „debesyje“ (kuriuo muzikos būtų galima klausytis internetu, neišsisaugojus dainų telefono atmintyje).

Suteikiama 50 proc. tikimybė, kad „iPhone 5“ jau palaikys 4G ryšį, paremtą LTE technologija.

Kada pasirodys „iPhone 5“? Yra manančių, jog jis bus išleistas birželį ar liepą (20 proc.), nors didesnė tikimybė, kad jis vartotojams bus pristatytas tik rugsėjį (80 proc.).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT