Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausi 2011 metų kompiuteriniai žaidimai

„PlayStation“ žaidimų konsolės pultas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „PlayStation“ žaidimų konsolės pultas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiais metais kompiuterinių žaidimų kūrėjai bandė privilioti žaidėjus įspūdinga grafika, užduotimis ir iššūkiais. Tačiau kuris žaidimas labiausiai vertas geriausiojo titulo?

Esant milžiniškam pasirinkimui, nenuostabu, kad žaidimų apžvalgininkai ir žaidėjų bendruomenė šiuo klausimu neturi vieningos nuomonės.

Atrinkome šešis dažniausiai lyderių sąraše minimus žaidimus, o kuris jų vertas paties geriausiojo vardo galite išreikšti nuomonę atiduodami balsą apklausoje. Jei norite pamatyti žaidimą pristatantį vaizdo įrašą, spustelkite ant jo pavadinimo.

„Bethesda Game Studios“ nuotr./Žaidimas „Elder Scrolls V: Skyrim“
„Elder Scrolls V: Skyrim“

„Elder Scrolls V: Skyrim“

Bene dažniausiai geriausių 2011 metų žaidimų viršūnėje atsiduria fantastinis žaidimas vaidmenimis „Elder Scrolls V: Skyrim“. Tai yra penktoji žaidimo „Elder Scrolls“ versija, kurioje žaidėjai gali tyrinėti milžinišką žaidimo erdvę, kovoja su drakonais bei kitais priešais ir vykdo užduotis.

Tiesa, žaidimas sulaukė kritikos dėl jame likusių spragų.

Batmanarkhamcity.org nuotr./Žaidimas „Batman: Arkham City“
„Batman: Arkham City“

Batman: Arkham City

Legendinis Betmenas vėl pasiryžęs stoti į kovą su nusikaltėliais!

Nors žaidimų su Betmenu išleista daugybė, šįkart kūrėjai išties pasistengė: detali grafika, efektingi mūšiai, gausybė technikos „žaisliukų“ ir įtraukiančios užduotys papirko žaidimų mėgėjus, kurie negaili pagyrų „Batman: Arkham City“.

Kadras iš „YouTube“/Žaidimas „The Legend of Zelda: Skyward Sword“
„The Legend of Zelda: Skyward Sword“

The Legend of Zelda: Skyward Sword

Dar vienas fantastikos elementų prigrūstas žaidimas (tiesa, kiek primenantis animacinius filmukus), į kurį pasinėrę žaidėjai kovoja su neįprastais priešais. Nors jį gali žaisti tik tie, kas turi „Nintendo Wii“ konsolę, valdymas judesiais dar labiau įtraukia valandų valandas praleisti šioje spalvingoje pasakoje.

Thinkwithportals.com nuotr./Žaidimo „Portal 2“ pagrindiniai veikėjai
„Portal 2“

Portal 2

Geriausiais žodžiais minimas ir aukščiausiais balais vertinamas „Portal 2“ pakerėjo žaidėjus ne tik teleportacijos idėja, bet ir suktomis užduotimis, kurias norint įveikti nepakaks įnirtingai maigyti visų mygtukų iš eilės. Žavesio žaidimui prideda ir jo herojai – vienaakiai robotai. Beje, „Portal 2“ užduotis įdomiausia vykdyti žaidžiant dviese.

Kadras iš „YouTube“/„Battlefield 3“ žaidėjas katapultavosi iš naikintuvo, nušovė priešą, kuris jį vijosi, ir sėkmingai įšoko atgal į savo naikintuvą.
„Battlefield 3“

Battlefield 3

Kasmet susidomėjimo sulaukia bent kelios šaudyklės. „Battlefield 3“ – karinis žaidimas, kurį galima žaisti tiek vienam (vykdyti užduotis ir misijas), tiek kariauti pasiskirsčius komandomis su kitais žaidėjais. Žaidime naudojama įprasta ginkluotė, jame netrūksta efektingų sprogimų ir įtampos.

Beje, Irane ši šaudyklė buvo uždrausta dėl to, kad jame vaizduojamas JAV karių įsiveržimas į šios šalies sostinę Teheraną.

Callofduty.com nuotr./„Call of Duty: Modern Warfare 3“ žaidimo kadras
„Call of Duty: Modern Warfare 3“

Call of Duty: Modern Warfare 3

Milžinišką susidomėjimą šia šaudykle įrodo rekordiški jos pardavimai.

„Call of Duty: Modern Warfare 3“ yra aštuntoji to paties pavadinimo žaidimų dalis. Šiame žaidime veiksmas vyksta 2016 metais, pasaulyje, kuriame didžiausią pavojų kelia Rusijos ultranacionalistų teroristai. Bandydami sučiupti jų lyderį Vladimirą Makarovą žaidėjai susiduria su įvairiomis grėsmėmis skirtinguose pasaulio miestuose – Londone, Paryžiuje, Niujorke.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT