Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 8d. 18:01

„Google Maps 5“ palaiko trimačius žemėlapius

„Google Maps 5“ palaiko trimačius žemėlapius.
Androidandme.com nuotr. / „Google Maps 5“ palaiko trimačius žemėlapius.

„Google“ atnaujinta penktoji „Google Maps“ navigacijos programa palaiko trimačių žemėlapių vaizdą, veikimą neprisijungus prie interneto (angl. offline) ir naujas lietimo komandas.

Programos grafinis variklis buvo perprogramuotas ir nuo šiol veikia vektoriniu būdu, tai leidžia žemėlapių programai pačiai piešti žemėlapius, o ne vaizduoti jau sukurtus ir atsiųstus. Taip pat atvaizduojami trimačiai pastatai.

Kitas naujos sistemos privalumas – duomenų taupymas. Vektoriniu būdu užkoduoti žemėlapiai užima mažiau vietos, greičiau atsiunčiami ir jų galima daugiau išsaugoti atmintyje.

Galimybė žemėlapius išsaugoti yra kita naujovė. Ankstesnė programos versija to daryti neleido, o penktoji programa ne tik juos išaugo ir leidžia peržiūrėti atsijungus, tačiau taip pat maršruto metu nuklydus programa automatiškai randa naują kelią. Prisijungti būtina tik sudarant naują maršrutą kelionei.

Naujos lietimo komandos skirtos valdyti trimatį vaizdą. Galima pirštu lengvai pasukti, pakreipti žemėlapius kitu kampu.

Žemėlapius atsisiųsti ir išmėginti bus galima netrukus. Iš pradžių programa bus prieinama „Android“ telefonams. „Galaxy S“, „Droid, Droid X“, „Droid 2“, „Droid Incredible“, „Evo“, „Nexus S“, G2 –pirmieji palaikomi telefonai.

Mobium.lt
Temos: 2 Internetas Google
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT