Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gražiems žmonėms“ skirta pažinčių svetainė išvijo 30 tūkst. „bjaurių“ narių

Pažinčių svetainėje BeautifulPeople.com gali užsiregistruoti tik „gražūs vyrai ir moterys“.
15min.lt nuotr. / Pažinčių svetainėje BeautifulPeople.com gali užsiregistruoti tik „gražūs vyrai ir moterys“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pažinčių svetainę, kurioje gali užsiregistruoti tik „gražūs vyrai ir moterys“, užpuolė Šreko virusas, suteikęs narystę 30 tūkst. atsitiktinių vartotojų. Svetainės administracija suskubo išspirti šiuos „negražius“ žmones ir ragina juos bandyti tapti nariais sąžiningai.

Tinklalapis BeautifulPeople.com (liet. gražūs žmonės) šiuo metu turi per 700 tūkst. narių 190-yje pasaulio valstybių. Naujus narius į šią svetainę priima esami: jiems rodomos kandidatų nuotraukos ir kita informacija (pvz., ūgis, svoris, amžius, zodiako ženklas, ar jie turi automobilį, namą ir kt.), remdamiesi šia informacija jie sprendžia, ar kandidatas yra „gražus“.

Tačiau praėjusį mėnesį svetainę užpuolė kompiuterinis virusas, kuris leido prasmukti per 30 tūkst. naujų narių išvengiant šios „patikrinimo procedūros“. Virusas buvo pramintas Šreko vardu (pagal animacinį filmą, kurio moralas – išvaizda nėra svarbi). Manoma, kad jį sukūrė buvęs tinklalapio darbuotojas, praneša Guardian.co.uk.

„Mums kilo įtarimas, kai per šešias savaites nariais tapo dešimtys tūkstančių vartotojų, kurių dauguma nebuvo gražuoliai“, – sakė BeautifulPeople.com vadovas Gregas Hodge‘as.

Pastebėję šią klaidą svetainės administratoriai be didesnių ceremonijų pašalino naujuosius narius ir paragino juos bandyti prisiregistruoti dar kartą.

„Mes turime laikytis savo pagrindinio principo ir priimti tik gražius žmones – už tai moka mūsų nariai. Mes negalime tiesiog „pašluoti po kilimu“ 30 tūkst. bjaurių žmonių“, – teigė G.Hodge‘as.

Dauguma šių narių dar naudojosi nemokamu bandomuoju laikotarpiu, tačiau 4,5 tūkst. jau buvo sumokėję 25 dolerius už mėnesio narystę. Šie pinigai jiems buvo grąžinti.

Tai ne pirmas kartas, kai ši pažinčių svetainė sulaukia visuomenės dėmesio. Pernai apie 5 tūkst. narių buvo pašalinti iš svetainės paaiškėjus, kad per Kalėdas jie priaugo svorio.

Šį mėnesį svetainė išplatino pranešimą, kuriame pareiškė, kad Airijos žmonės yra vieni negražiausių pasaulyje. Šį teiginį jie pagrindė faktu, kad svetainės nariais tapo tik 9 proc. kandidatavusių Airijos vyrų ir 20 proc. moterų.

Palyginimui, svetainės narėmis leista tapti per 70 proc. kandidatavusių Švedijos moterų.

Nariu nepavyksta tapti vidutiniškai vienam iš septynių kandidatų.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT