Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Hostex“ debesų kompiuterijos sprendimai efektyvins verslo valdymo sistemas

„Hostex“ siūlo programinę įrangą perkelti į debesų kompiuterijos technologijų pagrindu veikiančius duomenų centrus.
„Hostex“ nuotr. / „Hostex“ siūlo programinę įrangą perkelti į debesų kompiuterijos technologijų pagrindu veikiančius duomenų centrus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Viena didžiausių Lietuvoje duomenų centrų bendrovių „Hostex“ rugsėjį šalies bendrovėms pasiūlė galimybių ženkliai sutaupyti naudojant verslo valdymo, finansinės apskaitos, ryšių su klientais ir kitą programinę įrangą. Tai padaryti bus galima ją perkeliant į debesų kompiuterijos (angl. cloud computing) technologijų pagrindu veikiančius duomenų centrus.

Galimybių atsisakyti nuosavų įmonėse laikomų serverių ir informacines sistemas perkelti į duomenų centrą atsirado „Hostex“ duomenų centre pritaikius virtualios infrastruktūros sprendimų lyderės „VMware“ technologiją „vSphere“. Ji leidžia duomenų centre suformuoti virtualų nuosavą serverį, kuriame duomenys laikomi atskirai nuo kitų klientų duomenų ir jame naudoti bet kurią „Windows“ ar „Linux“ aplinkose veikiančią verslo programinę įrangą.

Dubliuotas ir itin spartus interneto ryšys su „Hostex“ duomenų centrais sudaro galimybę juose veikiančiomis sistemomis naudotis taip pat sparčiai, lyg jos veiktų biure esančiame serveryje.

„Sudarysime galimybių šiomis technologijomis naudotis ir mažoms įmonėms – jos galės nemažai sutaupyti, pavyzdžiui, buhalterinės apskaitos programos išlaidų“, – sakė įmonės generalinis direktorius Pranas Slušnys.

„Hostex“ specialistų vertinimu, verslo valdymo ar kitą programinę įrangą perkėlus į duomenų centrą, pirmaisiais metais būtų sutaupoma daugiau nei pusė sistemos kaštų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Hostex „Linux“
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT