Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 28d. 16:10

„Huawei Nova 5T“ – tobulas objektyvų komplektas instagramui ir ne tik

„Huawei Nova 5T“  darytos nuotraukos
Gamintojo nuotr. / „Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos

Madingas telefono dizainas – būtinas, tačiau tai dar ne viskas, ko reikia šiuolaikiniu ritmu gyvenančiam žmogui. Telefonas turi priblokšti galimybėmis. Jis turi fotografuoti taip, kad kadras iškart būtų geras: asmenukė išraiškinga, peizažas kerintis, o judesys raiškus. Toks telefonas jau yra.

„Huawei Nova 5T“ – akylas telefonas, nes turi net penkias skirtingiems atvejams pritaikytas „akis“. Viskas, ko reikia spalvingai akimirkai. Visi objektyvai turi savo paskirtį. Visus juos neabejotinai panaudos ir marios instagramo vartotojų.

Net ir asmenukė turi būti natūrali

Pirmas ir svarbiausias dalykas instagrame – asmenukė. Kad ir kaip ją keiktų. Ištiesi ranką kiek aukščiau ir fotografuoji šiek tiek iš šono. Priartėji prie šviesos šaltinio. Pavyzdžiui – lango. Taip bus aiškesnės akys, lygesnė veido oda..

Instagramo liūtai pataria dėti kuo daugiau asmenukių – nuo 50 iki 80 procentų. Daugiau dėmesio, nei nuolat pyškinant aplinką. Jei norite plėsti gerbėjų ratą, praverstų asmenukės su žymiais žmonėmis.

Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos
Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos

Tam būtina gera priekinė kamera. „Huawei Nova 5T“ ekrane – juodas skrituliukas kampe – tai net 32 MP raiškos kamera. Programiniai sprendimai tokie tikslūs, kad nereikės kadro redaguoti. Jūsų vienintelis darbas – surasti tinkamą kampą.

Kamera veikia nepriekaištingai bet kokiomis sąlygomis – tamsa, rūkas ar skaisti kontrastinga saulė.

Antras svarbus dalykas – natūralumas. Nors šis fantastiškai populiarus socialinis tinklas turi puikias redagavimo galimybes ir daug stilingų filtrų, daugiau dėmesio sulaukia saikingai pagražinti vaizdai. Tai svarbu ne tik asmenukėms, bet ir kitiems kadrams.

Tai padaryti lengva, kai kamera veikia nepriekaištingai bet kokiomis sąlygomis – tamsa, rūkas ar skaisti kontrastinga saulė. „Huawei Nova 5T“ ypač gerai veikia naktį – nustebins!

Trečias esminis dalykas – mintis! Telefonai jau šiandien turi pasiūlymų savo šeimininkui dėl geriausio fokusavimo, tačiau pagrindinė kadro idėja yra palikta mūsų kūrybai. Gal kada nors šį darbą už mus taip pat padarys telefonai?

Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“
Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“

„Akys“, reginčios tamsoje

Jei šiandien jums nėra asmenukės diena, tuomet kūrybai pravers telefono nugarėlėje esančios keturios „akys“, kurios žvelgia į pasaulį skirtingais kampais, tačiau tuo pat metu ir dera tarpusavyje.

Žmonėms patinka gėlės, snaigės, vabalai, panoramos ir įvairiausi įvykiai. Maža to, savo sekėjams reikia tai pateikti nedelsiant. Tai gali būti pirmas sakuros žiedas ar pirmoji neištirpusi snaigė. O gal tiesiog akimirka, kuomet dar ne žiema, bet jau ir ne ruduo?Click and drag to move

Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos
Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos

Dabar jau ir jūs galite daug ką nufotografuoti iš labai arti – standartiniai objektyvai nėra pritaikyti priartėti prie fotografuojamo objekto per kelis centimetrus ar net milimetrus. Tam turime 2 MP makro objektyvą.

Platus kampas praverčia sutalpinti į kadrą didžiausius architektūros stebuklus ar mažesnėje erdvėje vykstančio vakarėlio akimirkas.

Taip pat yra 2 MP objektyvas, skirtas „bokeh“ efektui – tai visų fotografų svajonė, kuomet pagrindinis fotografuojamas objektas nuotraukoje lieka aštrus, o vaizdas už jo ir prieš jį stipriau ar silpniau susilieja.

Pagrindinė 48 MP kamera su ypač šviesia diafragma (f/1.8 – tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl šis telefonas puikiai „mato“ tamsoje.

Be šio objektyvo, dar turime ir 16 MP plataus kampo „akį“. Ji idealiai tiks įamžinti toms akimirkoms, kuomet netikėtai užlipi ant kalno ir atsiveria pribloškiantys gamtos vaizdai. Taip pat platus kampas praverčia sutalpinti į kadrą didžiausius architektūros stebuklus ar mažesnėje erdvėje vykstančio vakarėlio akimirkas. Tereikia pereiti į „Super Wide Angle Camera“ režimą.

Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos
Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos

Ranka nesudrebės

Kai šiuo telefonu darytas kadras atsidurs jūsų instagrame, visai pelnytai sulauksite keistų klausimų. Iš kur gavote profesionalų fotoaparatą? Ar čia tikrai jūs fotografavote? Kada spėjote nuotraukas perkelti į kompiuterį ir sutvarkyti kadrus tam skirtomis programomis, nors iš kompanijos nebuvote atsitraukęs nė per žingsnį?Click and drag to move

Jūsų telefonas visus objektyvus valdo ir derina tarpusavyje. Tai reiškia, kad „Huawei“ jau senokai jungia visų kamerų teikiamas galimybes, o dabar tai ištobulinta – nustebsite, kokios ryškios besišypsančių draugų blakstienos ir plaukai.

Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos
Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos

Naktinis režimas vertas papildomo dėmesio. Dailiai apšviestas naktinis miestas, saulėlydis, o gal tiesiog draugų linksmybės tamsioje erdvėje? Šias akimirkas sustabdysite idealiai.

Gamintojas tvirtina: „Super Night“ režimas per akimirką parenka reikiamus nustatymus, intelektualiai jaučia šviesą, pašalina „triukšmus“, „sniegą“ ir kitas tamsoje kylančias problemas. Dar ne viskas – dėl ilgo išlaikymo jūsų kadras nesudrebės.

Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos
Gamintojo nuotr./„Huawei Nova 5T“ darytos nuotraukos

Telefonas automatiškai panaudos reikiamą kamerą ar jų derinį, neuroninio apdorojimo įrenginį (NPU), vaizdo stabilizavimo (AIS) technologiją ar kelių kadrų jungimą į vieną. Jums liks tik mėgautis. Gal kadre pastebėsite tai, ko nematėte plika akimi?

Džiugins ir filmavimo kokybė. Telefonas turi galimybę automatiškai atpažinti pasikartojančius objektus vaizdo įrašuose – bus lengviau redaguoti. Prie fantastinių galimybių išsipildymo daug prisideda telefone įmontuotas galingas „Kirin 980“ procesorius.

Remiamas turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT