Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 4d. 12:48

Į Lietuvą atvyksta mokslo pasaulio žvaigždė Johnas Cohnas

IBM mokslinės tarybos narys dr. Johnas Cohnas
Asm. archyvo nuotr. / IBM mokslinės tarybos narys dr. Johnas Cohnas

Skaityti pranešimų ir demonstruoti mokslinių eksperimentų į Lietuvą atvyksta visame pasaulyje garsus mokslininkas, kompiuterių inžinierius bei IBM mokslinės tarybos narys dr. Johnas Cohnas.

Visi, kas domisi informacinėmis technologijomis (IT), mokslų daktarą J.Cohną galės išvysti spalio 11 dieną „IBM Lietuva“ organizuojamame kasmetiniame „IBM Forum“ renginyje, skirtame praplėsti akiratį, susipažinti su naujausiomis IT tendencijomis ir moderniausiais sprendimais.

Pasišventęs mokslininkas ir mokslo populiarintojas, dėl savo gebėjimo neįprastais būdais paprastai ir šmaikščiai perteikti net ir sudėtingas mokslines idėjas bei technologijų veikimo principus, neretai vadinamas pašėlusiu mokslininku. „IBM Forum 2012“ metu J.Cohnas pristatys keturias svarbiausias pasaulį pakeisiančias technologijas, o forumo dalyviams gyvai pademonstruos nedidelį mokslinį eksperimentą.

Kasmetinio technologijų ir inovacijų renginio „IBM Forum 2012“ dalyvių lauks ir daugelis kitų įvairių sričių technologijų specialistų bei verslo atstovų iš skirtingų šalių parengtų pranešimų aktualiausiomis IT temomis.

Didelis dėmesys šiųmečiame renginyje bus skirtas naują serverių erą pradėjusiems „Pure Systems“ sprendimams, kurių veikimas bus pademonstruotas ir praktiškai, taip pat sparčiai populiarėjančioms internetinės arba debesų kompiuterijos technologijoms ir vis didesnę svarbą įgaunančiam duomenų saugumui.

„Šiandienis pasaulis yra neatsiejamai susijęs su šiuolaikinėmis technologijomis, – teigia „IBM Lietuva“ verslo vystymo direktorius Ainis Kavaliauskas, – IT ir efektyvus jų panaudojimas tapo vienu svarbiausių socialinio gyvenimo aspektų bei sėkmingo verslo veiksnių, todėl kaip ir kiekvienais metais į „IBM Forum 2012“ pasistengėme pakviesti įdomius ir IT sritį geriausiai išmanančius pranešėjus, kurių įžvalgos ir patarimai padės renginio dalyviams žengti koja kojon su naujausiomis technologijų pasaulio tendencijomis.“

Norintys dalyvauti „IBM Forum 2012“ registruotis renginiui gali iki spalio 8 dienos.

Renginys vyks spalio 11 dieną, Vilniuje „Litexpo“ parodų ir konferencijų centro penktojoje salėje (Laisvės pr. 5, Vilnius). Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT