Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„iPad“ mergina – netradicinis elektroninio žurnalo reklamos būdas

„iPad“ mergina
Kadras iš „Youtube“ / „iPad“ mergina
Šaltinis: MobiNews.lt
0
A A

Prieš keletą dienų internete pasirodė įdomus vaizdo įrašas, kuriame vaizduojama „iPad“ mergina. Tačiau tai ne šiaip aptemptais ir „Apple“ logotipais papuoštais drabužėliais apsirengusi seksuali manekenė.

Merginos kūnas nuo kojų iki kaklo yra kaip ir kiekvieno paprasto žmogaus – dvi kojos, dvi rankos, moteriška suknelė. Tačiau „iPad“ mergina išsiskiria tuo, kad ant galvos turi užsidėjus juodą dėžę, rodančią vaizdus, kurie atitinka realias galvos pozicijas (priekinėje dėžės pusėje matysite jos veidą, kairiajame šone – jos kairiąją veido pusę ir taip toliau). Toks keistas reklamos sprendimas techniškai yra įgyvendintas ganėtinai paprastai – kiekvienos dėžės sienoje yra įmontuota po vieną „iPad“ planšetę (iš viso jų yra 4).

Stebėdami vaizdo įrašą pamatysite, kaip Niujorko miesto gyventojai reaguoja į „iPad“ merginą, vaikščiojančią parku, sėdinčią ir skaitančią knygą. Galiausiai, vaizdo įrašo pabaigoje, vienas vyrukas neiškentęs prisėdo prie merginos ir pradėjo „ją“ nagrinėti.

Akylai stebint merginos reakcijas į aplinkinius, galima nesunkiai įžiūrėti, kad visose „iPad“ planšetėse veikia speciali programa, kuri rodo jau iš anksto paruoštus vaizdo įrašus. Taigi, realiai tikroji kūno savininkė į praeivius reaguoti negali.

VIDEO: iPad Head Girl
MobiNews.lt
Komentarai
Temos iPad, Apple, Niujorkas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT