Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 11d. 13:31

Ir vėl sugadinta „Samsung“ staigmena: nutekėjo „Galaxy Note 10“ nuotraukos

Numanoma „Samsung Galaxy Note+“ išvaizda
Numanoma „Samsung Galaxy Note+“ išvaizda

Telefonų gamintojai dažnai stengiasi iš paskutiniųjų slėpti bet kokią informaciją apie dar neišleistus savo įrenginius, tačiau dažniausiai jiems nesiseka (o gali būti, kad „nesėkmė“ iš tiesų yra gerai suplanuotas tyčinis informacijos nutekinimas). Kaip bebūtų, belaukiant „Samsung Galaxy Note 10“ pristatymo, kuris įvyks rugpjūčio 7 dieną, internete jau pasklido naujojo įrenginio nuotraukos, rašo engadget.com.

Atvaizdus, kurie, panašu, yra oficialios spaudai skirtos nuotraukos, vienu metu gavo svetainė „WinFuture“ ir Ishanas Agarwalas iš „MySmartPrice“. Nuotraukose matomas įprastinis „Note 10“ ir didesnis tos pačios serijos įrenginys „Note+“. Kaip ir galima buvo tikėtis, naujieji įrenginiai laikosi jau gana įprastos kuo didesnio ekrano ir kuo siauresnių rėmelių koncepcijos: rėmeliai yra beveik nematomi ir ekrano vientisumą šiek tiek sutrikdo tik skylutė asmenukių kamerai ekrano centrinėje ašyje.

Nuotraukose matoma ir keletas kitų detalių, atskleidžiančių būsimųjų telefonų ypatumus. Įrenginių nugarėlės šiek tiek primena tai, ką jau siūlo „Huawei“ – trijų lęšių kameros konfigūracija (keturių, jei skaičiuotume ir tai, kas panašu į „time of flight“ tolimatį) tikrai atrodo kažkur matyta, kaip ir keliomis spalvomis žvilganti stiklinė nugarėlė. Tikimasi, kad pirštų atspaudo skaitytuvas bus įmontuotas į ekraną. „S-Pen“ rašiklis šį kartą turėtų būti ne itin ekstravagantiškų spalvų: mėlynas arba juodas, priklausomai nuo pasirinktos nugarėlės spalvos.

Nutekėjusios nuotraukos neleidžia spręsti apie tai, kas yra telefono viduje, tačiau vertinant „Samsung“ istoriją ir šiandienos technologinę aplinką, galima numanyti, kad kalba eina apie „Qualcomm Snapdragon 855“ (arba į juos panašius „Exynos“) procesorius, 8 arba daugiau gigabaitų darbinės atminties ir gana didelę nuolatinės atminties talpą. „SamMobile“ netgi skelbė, kad naujųjų įrenginių 5G versiją bus galima įsigyti su 256, 512 ir 1 TB talpos atmintine.

Beveik neabejotina, kad tai bus vieni iš brangesnių išmaniųjų telefonų: „Galaxy Note“ paprastai yra „Samsung“ dizainerių ir inžinierių viso metų darbo kulminacija, kuri neretai yra brangesnė už „Galaxy S“ serijos atstovus.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT