Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 22d. 19:21

Ir vėl: „Windows 10“ naujiniai veikiantį kompiuterį paverčia nelabai veikiančiu

„Windows 10“ naujinys
123RF.com nuotr. / „Windows 10“ naujinys

Jeigu įdiegėte „Windows 10“ 2021 m. vasario 10 dienos kaupiamąjį naujinimą ir pastebėjote, kad internetinė kamera nustojo veikti, nesijaudinkite – jūs toks ne vienas. „Microsoft“ pripažino problemą ir stengiasi ją išspręsti.

Kaip pranešė „Windows Latest“, atrodo, kad anksčiau šį mėnesį išleistas „Windows 10“ KB4601319 naujinys – vienas iš vasario pataisos antradienių leidimų – kai kurioms „Intel RealSense Depth“ ir „Razer Stargazer“ kameroms kelia problemų.

Manoma, kad problema kyla dėl trūkstamos tvarkyklės įdiegus naujinimą. Šiuo metu vienintelis sprendimas yra pašalinti pataisą, tačiau „Microsoft“ teigė, kad žino apie tai ir kuria sprendimą.

„Ačiū, kad atkreipėte dėmesį į „Intel Realsense“ kameros problemas. Mes žinome šią problemą ir dirbame, kad ją išspręstume. Tuo tarpu, jei reikia, kad kamera veiktų, vykdykite instrukcijas, kaip pašalinti įdiegtą „Windows“ naujinimą“, – „Microsoft“ pagalbos centre rašė įmonės inžinierius.

Kai kurie vartotojai skundėsi, kad KB4601319 naujinys paveikė jų bevieles peles, antruosius monitorius ir kitus priedus. Taip pat pasitaiko bauginantis „mėlynasis mirties ekranas“.

Šio mėnesio pradžioje jau rašėme, kad dėl kaupiamojo naujinio KB4598291 kai kuriems vartotojams buvo sugadinti žaidimai, programos ir pasirodydavo „mėlynasis mirties ekranas“. Tikimės, kad „Microsoft“ netrukus pateiks atnaujinimą, išspręsiantį problemas, kurias sukėlė ankstesni naujiniai, išleisti siekiant išspręsti dar ankstesnių naujinimų problemas.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT