Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 5d. 13:01

Iš darbo skelbimo spėjama, kad „Windows 10“ išvaizda netrukus smarkiai keisis

„Windows 10“
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Windows 10“

Gandų apie tai, kad „Microsoft“ jau svarsto apie reikšmingus „Windows 10“ operacinės sistemos vizualinius pakeitimus, nestinga – manoma, kad tuos pakeitimus savo akimis išvysime dar 2021 metais (rudenį), o visas kosmetinis projektas vadinasi „Sun Valley“ rašo leidinys „Ars Technica“.

Šie senesni gandai buvo dar sustiprinti pastarosiomis dienomis, kai leidinio „Windows Latest“ žurnalistui pavyko atkapstyti spalio mėnesį patalpintą „Microsoft“ darbuotojų paieškos skelbimą, siūlantį darbo galimybes vyresniajam programinės įrangos inžinieriui, kuris „sukurtų plačios apimties vizualinį atnaujinimą „Windows“ patirtims, rodantį, kad „Windows“ grįžo“ (orig. deliver a sweeping visual rejuvenation of Windows experiences to signal [that] Windows is BACK).

Netrukus po to, kai žinia apie šį darbo skelbimą buvo paviešinta, „Microsoft“ pakoregavo jo turinį – iš jo buvo pašalintos įdomiausios detalės ir dabar tai yra panašiau į standartinį darbo pasiūlymą programuotojui, siūlantį galimybę „kurti žavingas, išpuoselėtas „Windows“ patirtis“.

Kas žinoma apie „Sun Valley“?

Anot gandų, „Sun Valley“ yra esminis vartotojo sąsajos pakeitimas, kurio viešo išplatinimo tikimasi jau šių metų rudeniniame „Windows 10“ atnaujinime. Tiesa, gandai yra tik gandai – jų šaltinių yra daug ir įvairių, bet jokių oficialių žinių iš „Microsoft“ pusės dar nėra.

Svetainėje „WindowsCentral“ straipsnis apie „Sun Valley“ buvo publikuotas dar spalį – jo autorius rėmėsi neįvardinamais šaltiniais. „ZDNet“ žurnalistai taip pat savo šaltinių neįvardina, bet sako, kad jie tokio projekto egzistavimą patvirtina ir kad inžineriniuose planuose užsimenama apie „Windows 10++“, kurie bus išleisti šių metų rudenį. Tačiau abiejuose straipsniuose „Microsoft“ komentare šių gandų patvirtinimo nėra.

„Tai, kad „Microsoft“ kai kuriuos „Windows“ funkcinius atnaujinimus pateikia paketais nėra naujiena. Daugiau neturime ką pasakyti“, - komentavo „Microsoft“.

Konkretesnių žinių apie tai, kokių naujovių pateiks „Sun Valley“ atnaujinimas, kol kas nėra daug, išskyrus gandus, jog vėl svarstoma apie mobiliosios ir stalinės darbo aplinkos integraciją.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT