Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš socialinio tinklo „Google+“ šalinami įmonių profiliai

„Google+“ logotipas
Kadras iš „YouTube“ / „Google+“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš naujojo socialinio tinklo „Google+“ pradėti šalinti įmonių profiliai. Apie tai, kad socialinis tinklas skirtas žmonėms ir jame ne vieta įmonėms, kompanija „Google“ buvo įspėjusi dar paleisdama naująjį projektą.

Nepaisant to, kaip ir bet kokie „trynimai“ internete, „Google“ veiksmai sukėlė bendrovių pasipiktinimą. Kai kurių įmonių atstovai jau kreipėsi į „Google“ piktindamiesi tokia tvarka, praneša Techcrunch.com.

Dalį įmonių „Google“ atskirai informavo, kad jos nekurtų savo profilių „Google+“, kadangi jie bus pašalinti. Tačiau tokie raginimai pasiekė ne visus: socialiniame tinkle profilius buvo susikūrę tinklalapiai „Mashable“, „Search Engine Land“, „Seasame Street“, kompanija „Ford“ ir kt. Jų profiliai buvo laikinai užblokuoti.

Kai kurios įmonės savo profilius pakeitė vadovų profiliais.

„Google“ socialinių projektų vadovas Vicas Gundotra aiškino, kad kuriant socialinį tinklą buvo sumanyta pirmiausia pritraukti žmones. Taigi įmones „Google+“ laikinai galėjo atstovauti jų vadovai, kol socialiniame tinkle bus sudaryta galimybė kurti verslo profilius.

Dabar, pradėjus šalinti įmonių profilius ir kilus pasipiktinimui, V.Gundotra pripažįsta, kad tai „tikriausiai buvo klaida“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT