Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 17d. 09:58

Išaiškintos dangaus paslaptys: kas sukelia dūmų debesis, primenančius NSO

smoke-rings-on-the-playa-burning-man-2008
Dūmų debesys

Pranešama, kad keliose vietose pasaulyje danguje pastebėti dūmų žiedai. Jie kabo vienoje vietoje, sukasi, o galiausiai išnyksta. Kol vieni kraipo galvas, kiti iš karto siūlo paaiškinimą – taigi tai ateiviai iš kitos planetos! Bet kas tai iš tikrųjų?

Žmonėms, kurie nori tikėti, kad visi pastebėti neatpažinti skraidantys objektai yra ateivių pėdsakai Žemėje, įrodymų nereikia. Jie yra įsitikinę, kad ateiviai būtinai mums palieka kokius nors ženklus ir dažnai mus lanko, tikriausiai siekdami ištyrinėti mūsų civilizaciją. NSO tyrinėtojai taip aiškina ir juodų dūmų žiedus danguje.

Vieni teigia, kad juos skraidančios lėkštės tiesiog paliko po savęs, o kiti mano, kad tai būtent ir yra jų kosminiai laivai. Jie tiesiog išmoko taip keliauti, pasiversdami nematomomis, besvorėmis dalelėmis, kurios matomos tik tuomet, kai ateiviai mus apžiūrinėja.

VIDEO: Mystery as ‘black rings of death’ emerge across globe

Panašų vaizdą žmonės neseniai pastebėjo Anglijoje, Jorkšyre. Kas tai buvo taip ir nėra iki galo aišku. Nors tai nebuvo nežemiškos gyvybės apsireiškimas mūsų planetoje, tai nebuvo ir gamtinis reiškinys. Ugniagesiai net patikino, kad vietovėje jokių gaisrų užfiksuota nebuvo.

Kalti filmų kūrėjai?

Visgi viena žmonių grupė prisiėmė atsakomybę už tokį netikėtą vaizdą – istorinių mūšių atkūrimo grupė. Netoli dūmų žiedo tą dieną buvo atkuriamas vienas Antrojo pasaulinio karo mūšis, o pasirodymo metu buvo naudojama ir pirotechnika. Grupė pripažino, kad dūmų žiedas, nors ir patiems jis buvo netikėtas, susiformavo dėl jų kaltės.

Toks žiedas buvo pastebėtas ir Kalifornijoje, ir Kazachstane, ir dar keliose vietose. Kuomet juodi dūmai sukasi tokiu apskritimu, jie suformuoja žiedą, kuris gali išsilaikyti vienoje vietoje ore, bet tik tol, kol sukasi. Vėliau jis išsisklaido lyg niekur nieko.

Nors dažniausiai šie žiedai susiformuoja atsitiktinai dėl pirotechnikos naudojimo, kai kurie žmonės juos kuria specialiai. Vaizdo įrašus kuriantys žmonės tiesiog nefilmuoja jų susiformavimo, kad išliktų paslaptis ir vaizdo įrašas būtų peržiūrėtas daugiau kartų.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT