Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išleista jubiliejinė „Mozilla Firefox 10“ interneto naršyklės versija

„Mozilla Firefox“ logotipas
Mozilla.org nuotr. / „Mozilla Firefox“ logotipas
Šaltinis: FaceIT.lt
0
A A

Kompanijos „Mozilla“ atstovai oficialiai paskelbė, kad išleidžia populiarios interneto naršyklės „Firefox“ dešimtąją versiją.

Kaip ir buvo žadėta praeitais metais, nauja „Mozilla Firefox“ versija išleidžiama kas 6 savaites.

Kūrėjų teigimu, jiems pagaliau pavyko sušvelninti priedų nesuderinamumo problemą, kuri kamavo kelias pastarąsias interneto naršyklės versijas.

Priedų, praplečiančių naršyklės funkcionalumą, kūrėjai nesuspėdavo ar tiesiog užlaikydavo savo programinės įrangos modernizaciją. Todėl „Mozilla“ nutarė jiems padėti.

Nuo šiol naršyklei tiks visi priedai, pritaikyti „Firefox 4“ ir naujesnėms jos versijoms. Kiti priedai bus atjungiami ir įkeliami į specialią kategoriją.

„Mozilla“ komandos narys Justinas Scottas taip pat nurodė, kad „Firefox 10“ pirmą kartą įdiegta „tylaus atnaujinimo“ technologija. Nuo šiol atnaujinimus sekanti sistema nereikalaus vartotojo įsikišimo ir reikiamas operacijas atliks foniniu režimu, vartotojui nematant.

„Firefox 10“ taip pat taps pirmąja „Mozilla“ naršyklės versija su praplėstu techniniu palaikymu (ESR), skirtu verslo segmentui. Tai bus atsakas į verslo poreikį kokybiškesniam techninių problemų sprendimui. Verslo segmentas ne visada gali atnaujinti naršyklę kas 6 savaites. Todėl „Firefox 10“ ESR versija keisis kas 42 savaites.

Atsisiųsti naujausią „Mozilla Firefox“ versiją galite čia.

FaceIT.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT