Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 gegužės 29d. 09:58

Išleista pirmoji lietuviška klaviatūra „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams

Lietuviška klaviatūra rankoje
Lietuviška klaviatūra jau pasiekiama "iPhone" vartotojams
Nuo šiol nebeturėsite pasiteisinimo, kodėl SMS žinutes ar pranešimus socialiniuose tinkluose rašote be lietuviškų raidžių. Jau galite parsisiųsti klaviatūrą mobiliesiems įrenginiams, kuria „š“ ar „č“ surinksite taip pat greitai kaip bet kurią kitą raidę. Kol kas „Alt+Shift“ veikia tik „iOS“ operacinėje sistemoje, kurią palaiko „iPhone“ ar „iPad“.

Naujoji klaviatūra atrodo ir veikia lygiai taip kaip standartinė „iOS“ klaviatūra, tiesiog viršutinė jos eilė skirta vien lietuviškoms raidėms. Įdiegus „Alt+Shift“, klaviatūra veiks visose jūsų naudojamose programėlėse – naršyklėje „Safari“, el. pašto programoje „Mail“, įvairiose pokalbių bei socialinių tinklų programose.

„Draugai vis skųsdavosi, kad norint išmaniuoju telefonu parašyti „č“ ar „ž“, reikia ilgai laukti įspaudus mygtuką, o tada pasirinkti tinkamą raidę iš keleto variantų. Tokie veiksmai labai sulėtina rašymą, todėl daug kas lietuviškų raidžių atsisako. „Alt+Shift“ sukūriau tam, kad rašytume lietuviškai be papildomų pastangų“, – sako naujosios programėlės kūrėjas Linas Valiukas.

Įsigiję programėlę, ne tik greitai rašysite lietuviškai, bet ir greičiau nusišypsosite – pamėgtoms šypsenėlėms skirta visa klavišų eilė skaičių klavatūroje. Be to, „Alt+Shift“ labai paprasta įdiegti.

„Alt+Shift“ klaviatūrą galima įsigyti „iTunes App Store“ už 1,99 euro. Pirmąją savaitę ją galima parsisiųsti perpus pigiau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT