Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 24d. 23:39

Išmaniesiems telefonams skirta programėlė leidžia pašnekėti JAV prezidentų balsais

„iSpeech“ programėlės leidžia pašnekėti JAV prezidentų Baracko Obamos ar George'o W.Busho balsais.
Kadras iš „YouTube“ / „iSpeech“ programėlės leidžia pašnekėti JAV prezidentų Baracko Obamos ar George'o W.Busho balsais.

Ar kada nors įsivaizdavote save galingiausios pasaulio valstybės prezidento vietoje? Neseniai išleista išmaniesiems telefonams skirta programa leidžia žmonėms kalbėti JAV prezidentų Baracko Obamos ir George‘o W.Busho balsais.

Balso atkūrimo bei sintezavimo technologijas kurianti ir plėtojanti bendrovė „iSpeech“ vakar išleido dvi mobiliąsias programas - „iSpeech Obama“ ir „iSpeech Bush“ . Pagrindinė jų funkcija yra pakartoti vartotojų įvestą tekstą ar gyvos kalbos frazę B.Obamos ar G.W.Busho balsu.

Kitaip nei garsą kompiuteriniu būdu sintetinančios programos, „iSpeech“ naudoja autentiškus šalies vadovų viešų kalbų įrašus.

Kai kurie interneto komentatoriai pastebi, kad abi programos kartais veikia netiksliai, tačiau palyginti su kitais analogais, prezidentų balsai skamba itin įtikinamai. Taip yra dėl to, kad šias programas sukūrusi kompanija turi nemažai patirties naudojant teksto keitimo į balsą bei balso vertimo į tekstą technologijas.

Vienas sėkmingiausių bendrovės projektų, programa „DriveSafe.ly“, taip pat skirta išmaniesiems telefonams bei automobilių vairuotojams. Jie balsu gali rašyti trumpąsias SMS žinutes bei el. laiškus, o gautus pranešimus gali perskaityti kompiuterinis balsas.

Praeitą savaitę „iSpeech“ savo balso kodavimo bei atkūrimo sprendimus padarė prieinamus ir kitiems mobiliųjų programų kūrėjams. Norėdami panaudoti šias technologijas savo produktuose jie turės įsigyti licenciją.

Žaismingos „iSpeech Obama“ bei „iSpeech Bush“ programos buvo sukurtos siekiant pademonstruoti, kaip šias technologijas galima išnaudoti.

„Nenuvaldomai artėja metas, kuomet nebus įmanoma atskirti tikro žmogaus balso nuo kompiuterinės simuliacijos“, – tinklaraščiui „Mashable“ teigė „iSpeech“ rinkodaros vadovas Yaronas Orenas.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą:

VIDEO: iSpeech Obama and iSpeech Bush text to speech and speech recognition

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT