Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 19d. 16:36

Išmaniojo laikrodžio-telefono „Gudrutis Super-G Active“ apžvalga

 Išmaniojo laikrodžio-telefono „Gudrutis Super-G Active“ apžvalga
Bitės nuotr. / Išmaniojo laikrodžio-telefono „Gudrutis Super-G Active“ apžvalga
Išmanieji laikrodžiai-telefonai „Gudrutis“ jau spėjo užsitarnauti tėvų pasitikėjimą ir vaikų susidomėjimą. Jie vaikus supažindina su išmaniosiomis technologijomis, o tėvams suteikia galimybę žinoti, ką veikia jų vaikai ir leidžia lengvai su jais susisiekti. Kuo dar išsiskiria populiarusis modelis „Gudrutis Super-G Active“, pasakoja „Bitės Profai“.

Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:

  • Norint išnaudoti visas „Gudrutis Super-G Active“ funkcijas ir galimybes, laikrodį reikia susieti su tėvų telefonu naudojant programėlę „Super-G“, kuri pasiekiama tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinių sistemų naudotojams
  • Vienas iš didžiausių skirtumų nuo ankstesnių modelių – baterijos tarnavimo laikas: priklausomai nuo naudojimo aktyvumo, „Super G-Active“ baterija gali išlaikyti net iki 3 dienų
  • Išmanusis laikrodis-telefonas „Gudrutis Super-G Active“ turi specialių SOS mygtuką, kurį paspaudus, įrenginys automatiškai skambina pirmiems adresatams
  • Tėveliai programėlė gali visada matyti, kur yra jų vaikas – nustačius „GEO tvoros“ funkciją, į mobilųjį įrenginį iškart gausite pranešimą, kai atžala peržengia saugios zonos žemėlapyje ribas

Daugiau apie išmanųjį laikrodį-telefoną „Gudrutis Super G-Active“ bei jo funkcijas, naudingas tiek tėveliams, tiek jų atžaloms, sužinokite „Bitės Profų“ parengtoje vaizdo apžvalgoje:

VIDEO: Išmaniojo laikrodžio-telefono „Gudrutis Super-G Active“ apžvalga

„Jeigu jūsų mažasis dar nepasiruošęs išmaniajam telefonui – vienas iš geriausių sprendimų yra laikrodis-telefonas „Gudrutis Super G-Active“. Vaikas džiaugsis išmaniosiomis funkcijomis, o jūs būsite ramūs, nes visada žinosite, kur ir ką veikia jūsų atžala. Be to, prireikus – lengvai galėsite su juo susisiekti“, – akcentuoja „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė.

Tvarkymosi ekspertė bei dviejų vaikų mama Giedrė Bagdonienė teigia, kad skirtingo amžiaus vaikai reikalauja skirtingų saugumo užtikrinimo priemonių. „Bitės Profas“ Mantvydas ir G. Bagdonienė kalbėjo, kaip užtikrinti visapusišką vaikų saugumą ir kaip tam padėti gali išmanieji įrenginiai ir programėlės.

Vienas iš būdų užtikrinti vaikų saugumą – „Google Family Link programėlė. Jei pirkdami išmanųjį telefoną savo vaikams jaudinatės, kaip stebėti jų prie įrenginio praleistą laiką, kontroliuoti turinį, apriboti išlaidavimo virtualia pinigine galimybes bei stebėti atžalos buvimo lokaciją, „Bitės Profai“ kviečia susipažinti su šia programėle ir jos naudingomis funkcijomis.

„Bitės Profai“ nepamiršo ir suaugusiųjų – jei nusprendėte įsigyti naują išmanųjį laikrodį ir palengvinti savo kasdienybę įvairiomis naudingomis jo funkcijomis, ekspertai paruošė penkių geriausių išmaniųjų laikrodžių sąrašą.

Daugiau apie išmanųjį laikrodį-telefoną „Gudrutis Super-G Active“ ir kitus išmaniuosius sprendimus šeimoms, sužinokite iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT