Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 balandžio 5d. 22:29

Išmaniosios technologijos – prieš prostitutes: japoniškas įrenginys kainuoja 400 dolerių

„Oculus Rift“
„Kickstarter“ nuotr. / „Oculus Rift“

Sudie realių jausmų pasauli, sveiki atvykę į virtualaus sekso realybę, – sako japonai. Remdamiesi virtualios realybės šalmo modeliu, jie sukūrė visą kostiumą.

Kaip rašo „Esquire“, vyrams skirtas išmanus stimuliatorių komplektas – tai virtualios realybės akiniai „Oculus Rift“, specialus kūną aptempiantis kostiumas, kūno stimuliavimui skirtos pirštinės, dirbtinės krūtys, „Tenga“ kompanijos masturbatorius. Komplekto kaina – apie 400 dolerių, pirmoji partija jau išgraibstyta.

Kol kas visa vaizdinė sistema remiasi žaidimu „Sexy Beach“.

Įtaiso kūrėjai teigia, kad jų „žaisliukas“ smarkiai smogs Japonijos ir ne tik šios šalies prostitucijos industrijai. Jo populiarumą Japonijoje galima paaiškinti ir tuo, kad žmonės yra uždari, dėl karjeros jie aukoja asmeninį gyvenimą, o kartais net miega biuruose, nes važiuoti namo neapsimoka.

VIDEO: Goodbye Real World! Virtual Reality Sex suit is GO!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:05
02:14
01:11

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Mokslas.IT